Millet sabri sarıoğlu gol mü attı ne yoksa hayal mi gördüm :))

sabri sarığlu gol attı gibime geldi sabri reis <3 :)))

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• bunlar sabrıyı cekemeyenlerın komplosu,çok manıdar,paralel futbol var arkadas...

1|0
    0|0
  • 18 yıldır gs kulubu catısı altında top kosturan bır oyuncudur sabrı saga koy sonra sola koy arkadas ben solda oynamam demez bos mukaveleye ımza atar drogba dedıgın adam mesela 6 mılyon verme 5 bucuk olsun de seneye ayrılır klupten ama sabrı belese oynar. bence bu tur oyuncuların yanlısı degerlerını hıce sayıp yuregı ıle oynamak

1|0
    0|0
  • bozuk saatin doğruyu gösterdiği anlardan biri :)

bu durumdan borsa dahi etkilenecektir.

şaka bir yana. kupa maçlarını şahsen hiç sevmiyorum, angarya gibime geliyor. evet, Sabri gol atmış. eski kaptanımıza tayfa olmak yaramış. tebrikler.

0|0
    0|0
  • Çok şey kaçırmışım :) Mancinin yüzünü kızartmayı başardı :)

cut.

0|0
    0|0
  • Bi' ara daha Sabri Ordu maçında gol atmıştı ve oğlu ağlamıştı, hatırlamayanlar için link link <3

0|0
    0|0
  • hangi takımlısın. sana hitaben değil senin gibi olanlara hitaben konuşuyorum. hele ki gsliysen takımının kaptanıdır sabri. sabri kötü ya da iyi oyuncu emeği vardır. bir oyuncuyla çocuğu eşi olan bir insanla böyle alay geçmk insanlığa sığmaz. hadi benden by

0|0
    0|1
  • Sabri Sarıoğlu'ndan hiç hazzetmem. Takıma katkısı önemli maçlarda sıfır, beceriksizliği de cabası. Böyle önemsiz bir maçta vasat bir takıma gol atmış olması başarısızlığını gölgelemez. Gerçek bir GS'lı gibi davranacaksa eğer, takımdan en kısa sürede ayrılmalı sevgili Yaş:45 üstü ablacığım.

0|0
    0|0
  • GOLLLLLL SARBII

1|0
    0|1
  • Galatasaray alt yapısının hayatının hatasıdır sabri Bir Gs'li olarak yakın zamanda emekli olması dileğiyle.

0|0
    0|0
    • sabriyi gs de gördükçe çok üzülüyorum bir beşiktaşlı olarak galayasaray büyük bir klüp ancak sabrinin orada yeri yok kaptanlık yapması ... neyse sabriden bahsediyoruz :)

• büyük bir klüpte 10 sene top oynayıp üstüne katmayan futbolcunun benım için bir değeri yoktur Selcuk şahin sabri veya ibrahim üzülmez gibi :)

• adam sabri...

0|0
    0|0
  • kıyamet alametleri bunlar lan.

0|0
    0|0
  • onun bizde olmasi bizim ıçın bır şanş :)))))))

0|0
    0|0
  • kazayla olmuştur :)

0|0
    0|0
  • Maalesef atti =)

0|0
    0|0
  • O bir reyizzzzzz.

O bir gol makinası.

O bir Kaptan...

0|0
    0|0
  • sabriyle selcugu koycaksın bir sahaya birbirlerini calımlıcaklar 90 dakikaç

0|0
    0|0
  • Ramsey attığında bir ünlü olüyor Sabri attı Hakkınızı helal edin dostlar :)))

0|0
    0|0
  • Kendi bile inanmıyordur. :) :) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Attı valla hem de en muhteşeminden :)

1|0
    0|0
  • 8 ay 29 gün sonra gelen gol gerçekten güzel işti Sabri reyiz sen çok yaşa

0|0
    0|0