Arkadaşımın kardeşi gizli işler çeviriyor

bugün facesini gördüm adı farklıydı. fotoğraflarının yorumlarında hep erkekler sarkıntılık yapıyor daha öncede gizli gizli erkeklerle çıktığını giliyordum . ailesi öğrense çok kızar . ben kararsızım abisine söylesemmi söylemesemmi

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Adı farklıysa hesabı fake olabilir

0|0
    0|0
    • fotoları var . fake değil onu biliyorum

• Tamam işte fotoğrafları kullanarak fake hesap oluştururlar işte. Ama abisine söylemeni tavsiye etmem. İlk önce annesiyle ya da kendisiyle konuş.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen Söyleme Abisinin Farkına Varmasını Sağla Bence.

0|0
    0|0
    • immkansız . ki ben bu sırrı 2-3 senedir saklyorum

• Şimdi mi? Söylemek İstiyorsun Bu Arada Bu Sır Değil.Sadece Açık Bir Şekilde Böyle Yapamadığı İçin Sahte Hesap Açıp Kafasına Göre Takılıyor.İmkansız Olan Nedir (: Onun Facebook Hesabı Varsa Görmesini Sağlayabilirsin Çok Rahat Bir Şekilde Hatta

• bu kızın telefonu yok başkalaarının telefonlarını alıp giriyor facesini yeni gördüm ama erkek arkadaşı olduğunu daha önceden biliyordum. 2 aBİSİ var ama fazla girmiyorlar faceye. kızında facesinde hiç ortak arkadaş yok çoğu erkek . abisinin facesine nasıl ulaştıra bilirim ki bunun facesini ?

• söyla kardeşim şahsen benim kardeşim olsa sende söylesen taktir ederdim bir sürü sapık var çocuğun aklını çelmesinler

0|0
    0|0

• 0|0
    0|0
Yükleniyor...