Kapat

Kitap okuyanlar en azından hayatınızda 1 defa daha olsun kitap okuyanlardan tavsiye istiyorum

kitabın öneminden bahsetmeyeceğim.

sevdiğiniz kitap önerisi istiyorum. her insanın beğendiği onlarca kitap vardır. aklınıza geleni yazar mısınız ? ve kitabın en çok neyini beğendiğniizi

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• ben mesela khaled hosseini kitaplarına bayılırım.gerçi son kitabı diğerleri gibi değilmiş,onu da bu aralar okumayı düşünüyorum ama bu yorumu duyunca ikilemde kaldım yine de alacağım herhalde.özellikle uçurtma avcısı kitabına bayılmıştım.dili çok sadeydi bir kere ve çok etkileyiciydi.normalde günümüz yazarlarını pek beğenmem,eskiden türk klasiklerine hastaydım ama artık günümüz yazarlarını okumaya başlayınca şunu gördüm ki yalın dille harikalar yaratan pek çok yazar var.

0|0
    0|0
    • uçurtma avcısnın türü nedir bir hikaye üzerniden mi gidiliyor ? bir eğiitim veriyor mu insana bri şeyler katıyor mu

• bu bahsettiğim bir roman,bir olayın anlatıldığı,konusu olan bir kitap.afganistanda yaşayan bir ailenin savaşla beraber oradan göç edişi ve değişen hayatlar konu edilmiş.esasen o evde yaşayan iki arkadaşın hayatı anlatılıyor romanda.daha fazla tüyo veremeyeceğim heyecanı kaçmasın :) eğitim anlamında açıkçası ben kendimden çok şey bulmuştum,yani deneme,felsefe,tarih türü kitaplardan beklenen katkıyı bu romandan sağlayamazsın ama okuduğun zaman yaşıyormuş gibi hissedersin.

• evet uçurtma avcısı kitabı gerçekten güzel. kitapta bir duygu var gözlerinizi dolduran

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• okuduğum bütün kitapları beğenerek okudum, hepsini öneririm. içlerinden birini seçip öneriyorum.

FAUST - Goethe

Faust'un ruhunu Mefisto' ya satmama ihtimalini beğendim.

0|0
    0|0
  • Olasılıksız

1|0
    0|0
  • yaşar kemal/ bir ada hikayesi. 4 ciltlik seri. anlatımı, betimlemeleri dikkat çekici. asıl olan hikayesi ve birbirinden farklı kişilerin birarada yaşam mücadelesi vermesi. sıcacık, doğal, içten ve hayat dolu.

0|0
    0|0
  • mülksüzler, tatlı bir ütopya.

tehlikeli oyunlar, meraklısına güzel. işte çıldırtıyor az.

witold gombrowicz, bakakai, p*rnografi. anlatımını seviyorum. öyle işte.

0|0
    0|0
  • olasılıksız çok etkileyici ve şaşırtıcı, tanrı daima tebdil-i kıyafet gezer kesinlikle okumalısın hmmmm şeeeyyy aklıma gelmiyorr :((

0|0
    0|0
    • tanrı daima ve tedbil-i kıyafet gezer kitabının konusu ve türü ne

• kişisel gelişim romanı gibi ama hikaye şeklinde bir adamın tam intihar edecekken başka bir adam hayatını kurtarıyor ama bunun karşısında o ne derse onu yapmasını şart koşuyor. gerçekten ilginç.

• Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna ben beğenmiştim baya anlatımı çok güzeldi duygular çok iyi verilmiş

0|0
    0|0
  • bab-esrar güzel bir kitaptı . Ahmet Ümit . onun haricinden ütopya okumayı ve insan hayatını anlatan kitapları okumayı severim . George Orwell'ın kitapları hoşuma gidiyor . 1984 ve hayvan çiftliğini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • zar adam ı tavsiye edebilirim okuduğum en ilginç kitaptı diyebilirim

0|0
    0|0
  • Grey'i oku genç

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit'in tüm kitapları.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Genellikle tarih kitapları okurum.sarıkamış bir hüznün tarihi,medine müdafaası,paşaların hesaplaşması,beyaz hüzün,..bazen farklı tür kitaplarda okuyorum.geçende dünya klasiklerinden anayı okudum.dan brown dan cehennem de çok sürükleyici.

0|0
    0|0
Yükleniyor...