Galatasaray Lucas Ontivero ve Koray Günter için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi

Galatasaray, Lucas Ontivero ve Koray Günter için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi şimdi son dakika geçti bu lucas ontivero kim allah aşkına 1994 doğumlu stoper yabancı bu mancini ne yapmaya çalışıyor neyi beklerken ne geldi bu sene şampiyonluk mancini ve ünal aysal yüzünden gitti hadi hayırlı olsun

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• stoper değil o ayrıca ontivero yetenekli bir oyuncuya benziyor tam tersine GS artık şimdi adam akıllı işler yapmaya başladı eskiden 35 36 yaşındaki yıldızla para veriyorduk şimdi daha iyi gidiyoruz böyle gneç yetenekler alınmalı messi anasının karnından doğarken yıldız diye doğmadı çalışıp didinip oldu Bruma Semih Kaya İbrahim veya Ontivero GSdende yıldız çıkarabilir Ribery gibi adamları biz kaybettik zamanında şimdi fazlasını kazanmalıyız

0|0
    0|0
    • Bruma Gaziantepspora kiralandı bu arada

• y pardon forvet ve sol kanat ilerde lazım olacak tabi ama şimdi değil şuan ikinci sıradayız şampiyonluğa oynuyoruz bu veletlerle mi şampiyon olacaz bu sene bize tecrubeli futbolcu lazım

Kızlar Ne Diyor 2

• Ontivero'yu kiralamayı düşünüyoruz zaten Telles varken gerek kalmaz onun olmasına

0|0
    0|0
  • hayırlı olur inşallah

0|0
    0|0
    • 94 doğumlu futbolcu futbolcu bize ne katkı sağlıyabilir ki üstelik yabancı :(

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle adamlara boşa para vereceğimize 1 tane yıldız alsak çok daha iyi olurdu bize Nani ya da Farfan gibi kanat oyuncuları lazım

0|0
    0|0
    • naninin gelmeini çok istiyordum adam solda sağda forvette oynuyor üstelik genç tanınmış futbolcu ama olmadı sezon sonunu bekleyip alsaydık belki olurdu drogbayı sneijderi aldık onu alırız niye olmasın ara transfer dönemi her zaman tehlikelidir tutmayada bilir ama bu kim allah aşkına adını ilk kez duyuyorum :(

• bu çocuk daha küçük bize yarar sağlar üstelik yabancı diyorsun adam imzayı attıktan sonra kiralık olarak vericekler bir anadolu takımına tecrübe için seneye yabancı sınırı kalkabilir geleceği düşün.

0|0
    0|0
    • nerden biliyorsun kalkacak kalkmıyacak hatta azalacak 5 yabancı olacak sahada eğer yabancı sınırı serbest olsaydı bu transfere sevinirdim madem anadolu kulube verilecek niye aldık ambarabat niye gitti bu sene transferi hiç beğenmedim

• İkisi de potansiyeli yüksek oyuncular. Mesele günü kurtarak değil. Mancini'nin yaptığı bu kadro planlamasını sezon başında Fatih Terim yapsaydı liderin 10 puan gerisinde olmazdık. Ben memnunum gelen ve giden oyunculardan.

0|0
    0|0
    • nani farfan almamız gerekirken 94 doğumlu futbolcu kim allah aşkına

• o değilde ceyhun gürselamın elinde mancinin uygunsuz videosu felan mı var her maç oynatıyor :)

0|0
    0|0
    • aynen her maç onun kahrını çekiyoruz :(

• Bildirse ne olur.Galatasaray'dan bir cacık olmaz.Manciniden drogbadan felan selcuktan .Elin oğlu brumayıda amrabatıda kakalar böyle.

0|0
    0|0
    • koray günter türk ona bişey demiyorum ama bu lucas ontivero kim bu çocuk bizde ne katkı sağlıyabilir ilerde tamamda şimdi sağlıyabilir mi

• Koyu galatasaraylıyımi.Drogba selcuk dany amrabat bunlar ruhsuzun allahı. bir sabri etmez hiç biri.

• ambarabat gitti drogba değildide diğerleri ruhsuz evet burak güzel oynamazsa selçukta güzel oynamıyor ikizler resmen

Yükleniyor...