Paranın ederi nedir sizin için?

Arkadaşlar benim hayatımda para hiç olmadı kendime anlam veremiyorum :D parayı hiç önemsemiyorum maaşımı alamadığım zamanlar oluyor umursamıyorum çift maaş verdiler aldığımda paranın bir kısmını kaybettim fakat umrumda olmadı. Ama o para (kaybettiğim miktar yani) kuruşu kuruşuna geldi bana :) önemsemiyorum açıkcası para harcamıyorum maaşımın yarısıda duruyor :D sizce iyi bir huymu ben bu kadar paraya düşkün olan bir ortada kendime hayret ediyorum. Paranın sizin hayatınızdaki değeri nedir yani parayı ne derece önemsiyorsunuz :D

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dişlerini görünce aklıma geldi.

Param olsada biricik implant yaptırsam ^^

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hic bir sey bı alısverise cıkıyorsun arkadas 700- 800 lira gidiyor.

Ya da ben cok masraflıyım .

Ama napıyım artık kucuk markalardan bisi alamıorum.

1|0
    0|0
  • Para huzur mutluluk değil huzur dedim çünkü aç kalırsak huysuzlanırız üşüdüğümüzde hasta oluruz ilaç masarıfımız olur bunları karşılarda iyi arkadaşlar keyifli sohbetler gerçek dostlar hiçbir zaman kesin değil belki ama karşılıksız sevgiyi veremez

1|0
    0|0
  • para insanlar için amaç olmakdan çıkarsa insanlar paragöz olurlar zaten : ) ama demek ki sizin paraya ihtiyacınız olmuyor bu yüzden böylesiniz :D hiç önemsemesekde para her yerde lazım oluyor her kapıyı açtığı söylenemez tabi ama :)

1|0
    0|0
  • Benim İçin Para güçtür Param varsa Güçlüyüm İstediğimi yaparım. Gösterişli bir hayatım olduğunda. insanlar nasılsa yanımda olur. Sağıklık içinde Para gerektiğini düşünürsek Para=Yaşam

1|0
    0|0
  • para el kiri dahası yok .. ama çok borcum var param yok ://

1|0
    0|0
  • ben kolay kazanmıyorum benim için son derece önemli kimseyede yedirmem kuruşumu dinim imanım para diyelim bir kızla lokantaya gittik hesabı ödiyim ben dersede ses cıkarmam :D

herşeyin başı para ne kadar para o kadar haysiyet

1|0
    0|0
    • bu dünyada ne kadar paran varsa o kadar deger görüyosun insanların yanında o yüzden sende biriktir

• benim ailemin aman aman bir parası yok yanlış anlaşılmasın hatta kötü bile denebilir ama ailecek paraya değer vermiyoruz olmadığı için olabilir..

• bizimde durumumuz mükemmel degil ama şöylede bir şey var bugüne kdar en çok para harcayan insanlar az parası olan insanlardır zenginler 3 ü 5 i hesap ederek bir yerlere geliyor inan

• paran varsa dostun vardır derler. inanmazdım ama gerçekliğini gördüm. paraya pek fazla değer vermem ama geçim kaynağı olduğundan da düşünmeden edemem.

1|0
    0|0
  • Cift maastan sonrasini okumadim ne patronlar var mk yaaa

1|0
    0|0
  • senin yerinde olsam bu düşünceyle birikim yapardım tutumluluk iyidir

1|0
    0|0
  • paranın kölesi olmadıkdan sonra para iyidir iyi :)

1|0
    0|0
  • kaliteli yaşamı ayakda tutan paradır parayı önemserim herzaman

1|0
    0|0
  • benım ıcın para aractır amac degıl

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Paranın sadece araç olduğunu unutmamak lazım...

1|0
    0|0
  • Cok iyi yapiyorsun, senin gibi insanlar cok nadir.

1|0
    0|0
  • Parasız olmuyor bu devirde

0|0
    0|0
  • Parayı önemsiyorum ama insanları paraya göre yargılamıyorum. Kaliteli ve rahat bir yaşam için para gerekli, hiç param olmasada yaşarım diyen bir insanın samimiyetine inanmıyorum.

1|0
    0|0
    • elbetki yaşanmaz herşeyin para olduğu bir ülkede fakat benim durumum farklı :)

• insanlar paraya göre yargılamıyomuş sen nerde yaşıyosun allah aşkına ben bugüne kadar tanıgım zengin adamların dostu arkadası her işine bir kelimesiyle koşan adam çok gördüm

• banane senin gördüğün adamlardan? ben yargılamıyorum arkadaşım. benim ailemin maddi durumu herzaman çok iyiydi ama hiçbir zaman arkadaşlarımı babalarının mesleğine göre seçmedim. para sadece yaşamak için gerekli.

Yükleniyor...