Sıkılmaktan sıkıldım ya üff

''Sıkılmaktan sıkıldım ya üff'' sosyal medyanın en çok tekrarlanan cümleciği :(

Tüm anları kapsayan ve her 3 kişiden 2,5 'unda rastlanan günümüzün popüler hastalığı sıkılma olayında siz payınıza düşeni yapıp bugün nelerden sıkıldınız?

Güncellemeler:
Soruyu herkes yanlis anlamis, ben sahsi olarak sıkıldım demıyorum en cok yasanılan '' sıkılmak'' konusunda fıkırlerınızı soruyorum ,soru baslıgı da detayda anlattıklarımın bır ozetı aslında

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yüzden savaşlar gereklidir çünkü yiyceğimiz yemek,su,evimiz sürekli bizde olunca bu artık önemsiz değersiz birşeymiş gibi gözüküyor ama en ufak bir hastalıkta keşke eski halimize dönsek deriz ya da ramazanda oruç tuttuğumuzda suyun yemeğin kıymetini gerçek anlamda anlarız sıkılma bu yüzden kaynaklanır herşeyin aynı olup değersizleşmesi bu yüzden savaş ve hastalık vardır. Not: hastalıklarda bizler tarafından oluşturulmuştur.Ama pek çok insan bunu bilmez ya da kabullenmez hayatı toz pembe görür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• :)genelde bayanların kronık arızasıdır sıkılmak ama neye sıkıldııgnıda bılmemek .özellıkle genc grupta cok fazlasıyla görmekteyım etrafta .bellı bır hedef ve amac olmayıca sıkılmak normaldır .sızı doldurabılecek aktıvıte ve mesgaleler bulmakta fayda var

0|0
    0|0
  • Sevinecek mutlu olacak o kadar çok şey var ki onları fark edince sıkılmaya fırsatı olmaz insanın..

Sıkıntının iki büyük ilacı var; kendinden daha büyük sıkıntıdaki insanlara bakarsın, bir de senin için değeri olan bir meşguliyet bulursun. Çünkü can sıkıntısını yaptığı işten memnun olmamak diye tarif ederler

0|0
    0|0
  • link

İçin huzurla dolsun

0|0
    0|0
  • bn insanlardan sıkıldım ne zman mutlu olmaya kalkıssam mutlaka bu mutluluğumu bozan bir şerefsiz cıkıyor ben bundan sıkıldım hep böyle lisede de böyle halende böyle

0|0
    0|0
  • sürekli bavul hazırlamaktan ve tatilden sonra işbaşı yapmaktan sıkıldım...

0|0
    0|0
  • sanal hayat sıkar insanı gerçek hayatta herşey mevcut çınım :)

0|0
    0|0
  • Sıkılmaya sıkılmaktanda sıkıldım bugün.

0|0
    0|0
  • bu soruyu sonuna kadar okudugum ıcın sıkıldım:)

0|0
    0|0
  • Sıkılmak dedin. Benide sıkıntıya sokma ...

0|0
    0|0
  • çözümü bende sıkılmaktan zevk al :)

0|0
    0|0
  • ahaha bugüne kadar gördüğüm en güzel soru tebrik ederim 5 yıldız

0|0
    0|1
  • ergen olduğun belli:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2