Sevgilimin mesaj atmaması beni sevdiğini mi gösterir?

Sevgilimle gün içinde hiç mesajlaşamıyoruz. Ben mesaj atıyorum konuşacak konu buluyorum. o tamam diyor kapatıyor konuyu. sonrada arıyor. o şekilde iletişim kurabiliyoruz. Mesaj atmaması sevmediğini göster mi? bu şekilde soğur muyuz birbirimizden?

Güncellemeler:
arıyo diyorum. sevmiyosa niye arasın?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• fırsat buldukça konuşuyorsanız sorun yok bazı erkekler mesajlaşmayı sevmez.. kızlarda nedense çok bayılır .. sırf bu yüzden soğuyor erkekler sizden :D

0|0
    0|0
    • cidden mi. üstüne düşersem mi doğur diyosun

• asdfghjk. soğur demeye çalıştım :/

• şaka yapmak istedim algılamam sağlıklıdır o kadarda şeetme cınım :D

konuya dönersek mesaj olayının üstüne düşme derim .. yine mesajlaş sıkılgan cevap veriyorsa orda bitir habire mesaj mesaisi yapma :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende mesajlaşmak yerine arayan bir insanım çünkü aramak varken neden oturup saatlerce mesajlaşayım ki ararım daha iyi ve bunu yapıyorum yani ki bu da sevdiğimi sevmediğimi göstergesi değildir böyle düşünme bence :)

0|0
    0|0
  • O bahsettiğin şahıs benim ve seni çok seviyorum hatta numaramın sonu 0

0|0
    0|0
  • meşgul olduğunu ve cicim aylarının bittiğini gösterir

0|0
    0|0
    • 2 hafta oldu ya ne bitmesi. meşgulde değil ayrıca. çalışmıyor

• o zaman üzülerek söylemeliyimki işler kafanda kurduğun gibi gitmiyor

• sıkılıyor olabılır

0|0
    0|0
  • umursamadığını gösterir

0|0
    0|0
  • mesaj atmayı sevmiyordur kendimden biliyorum.. Mesajlaşmayı sevmem konuşacağım zaman arayıp konuşmayı tercih ederim..

0|0
    0|0
    • ama seviyosun?

• Tabiki seviyorum hemde çokk.. Bizimkide sizin duruma benziyor. Sevgilim hep mesaj atmamamdan şikayetçidir ama mesajlaşmak sıkıyor beni, sesini duyarak ya da yüzyüze konuşmaktan yanayım..

• ortamı ısıtacak şeyler lazım tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senı sallamıyor kı

0|0
    0|0
    • of. sizin gibilerin yorumlarına kalsaydı işimiz 1 aydan fazla sürmezdi ilişkiler

• Bu gıdısle de surmıcek zaten merak etme

• hmmm :/ seni takmyo galiba ://// ya da baska biri var... ya üf nebilm.hepsi ayni bunlarin -.-

dene onu bi.. öyle anlarsn anca guzelim.. mesaj yazmiyo direk ariyosa baska..

0|0
    0|0
Yükleniyor...