Bilen arkadaşlar Astori mi Ranocchia mı daha iyi?

Bilen arkadaşlar Astori mi Ranocchia mı daha iyi?Galatasaray hangisini alsa daha iyi olur? lütfen bilenler yazsın

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Astori bence fmdede sürekli aldığım bir adam sağlam oynuyor :)

0|0
    0|0
    • sonunda bir cevap geldi :)

• büyük klupler fm tasarımcılarını scout olarak kullansa ya o zaman?

• tasarımcı değilde onlarında bir çeşit gözlemci kadrosu var dediğin gibi bu kadrodan takımlar yararlanabilir aslında işte olay orda takımlar scout alırkenki mantığı daha çok futbolu iyi bilenlere yönelik ama oyunlarda gözlemcileri daha çok zeka ve araştırmacılığa yönelik

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilmiyorum nasıl oyuncular olduğunu ama Mancini istiyorsa ve beğeniyorsa elbet iyi oyunculardır fakat Astori'nin daha faydalı olduğunu duydum

0|0
    0|0
  • Ranocchia fazla para istediği için transferi rafa kaldırıldı diye bir haber okudum az önce hangisi daha iyi bilmem ama

0|0
    0|0
  • adlarını ilk defa duyuyorum kaliteli tanınmış stoper almamız gerekirken bunlar kim :(

0|0
    0|0
    • stoper italyadan sorulur. bunlar alabileceğimiz en iyi stoperler şu adamlar nerden baksan 10 milyon euro kimi alacağız Pepe yi Pique yi mi?

• ranocchia'nın adını ilk defa duyuyorsan futboldan anlamıyorsun demektir

Erkekler Ne Diyor 2

• Astori topu oyuna sokabilen yan toplarda iyi olan bir stoper tam bizim aradığımız bir oyuncu

0|0
    0|0
  • dostum bence Ranocchia alınmalı daha iyi bir oyuncu o olmazsa astori diyebilirim

0|0
    0|0
    • astori için güzel oyun kuruyor deniliyor

• iyi oyuncular tamam da neden ranocchia yı seçtin mesela. Astori italya milli formasını da giymiş mesela, sol ayağı avantaj olabilir mi hangisi hızlı vs. bir değerlendirsen?

• ranocchia da italya milli takım formasını giydi hemde astoriden daha fazla ve daha genc ondan astori teknik ikiside hızlı ama ranocchia daha iyi kademe bilgisi daha iyi oyun görüşü var astorininde daha iyi tekniği top kontrolü var ikiside hızlı oyuncular ama yaa anlıcan ikisde iyi oyuncu farkı yönleri çok iyi hangisi gelirse gelsin kötü olmaz

Yükleniyor...