Sonu olmayan bir ilişki neticesinde.....

arkadaşlar eski sevgilim bir süredir benimle görüşmek istiyordu, reddettim çünkü sonu olmayan bir ilişki, ailelerimiz anlaşamadı.. biraz da tartıştık.. tekrar iletişim kurmasını engellemek için faceten falan engelledim. Dün merak edip açtım engeli napıyo falan diye. ertesi gün ileti yazmış : "Bir ilişkiyi kadın başlatır, kadın bitirir. Ama başlatan ve bitiren ?ynı kadın olmayabilir.."

Nasıl bir yorum yaparsınız şimdi buna?!

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• eline sağlık derim

0|0
    0|0
    • ne anladın peki onu söyler misin

• bir kadın etkiler ve ilişki başlar başka bir kadın araya girer daha çok etkiler ve o ilişkiyi bitirir.aslında annene bile laf sölemiş olabilir

• evet olabilir...

Erkekler Ne Diyor 6

• çokk açıkk,

sana nispet yapmaya çalışıyo, seni kıskandırmak istiyo.

ilerisini görmüyosan gelme oltaya derim

0|0
    0|0
    • yok yok yorum yapmak derken oraya yazmak anlamında değil zaten, yazmam yorum görmemezliğe gelicem tabi ki.. ama ne demek istediğini anlamadım olay o :)

• yaa olay şu: sen başlattın ilişkiyi ama şimdi başka biri var. dolayısyla seninle ilişkimi asıl o bitiriyo, onu sevdiğm içn senden vazgeeçiyorum."

ama blöff inanmaa :)

• Yorum yapmaya değecek biri mi?

0|0
    0|0
    • sorguladığım şey bu değil, çok uzun zaman geçirdim onunla..

ve şimdi ister istemez merak ediyorum bu davranışın sebebini, yalnız anlam veremedim orası ayrı..

bu sebeple soruyorum

• Bir erkek neden böyle der diye soruyorsan hayatına başka bir kadın aldığı için bir öncekini kafasında bitirmiş diyor. Bunu neden söyler: nispet olabilir, öylesine laf olsun olabilir, içinden gelmiş olabilir vs vs.

• kurcalamasan olmaz mı gerek var mı ?

0|0
    0|1
    • işin bu kısmı seni ilgilendirir mi cevap vermeden önce sen onu bir sorgula

• tırt çıktın sen ya. hadi s.ktr

• engelle işte lan

• başlatan kadına da bitiren kadına da hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • g.t oldum derim ve cevap yazmam ben olsam. ama sen bilirsin tülay

0|0
    0|0
  • Aileler neden anlaşamazdı, ya sa aileler anlaşsa ne olurdu anlaşmasa ne olurdu.. Ben olsam bunu düşünürüm önce.. Bence bu 21. Yy ın en büyük yaşanı.. Köydemi yaşıyosum bacım sen? Sen mi evleniyosun ailelerimi evlendiriyosun?.. Bu ilişki bu nedenden dolayı bitti ise yazık olmuş.. Evlendiğinde ne demek istediğimi anlıcaksın..

0|0
    0|0
    • istanbulun göbeğinde oturuyorum, sorma kimlere kalmışız :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ali cengiz kelime oyunu yapmış. çok büyük laf etmiş offff. neler anlatmış neler. yalnız ben de anlamadım.

0|0
    0|0
  • Aileler önemli ben yazlık komşumuzun oğluma aşıktım ailelerimizin arası çok iyiydi başta biz başladık ama ailelerin arası bozulunca etkilendi her şey istemediler birlikte olmamızı o da beni terk etti başka sebeple eylülde evlendi ben onu unuttum temmuzdan beri hayatımda biri var o ilkimdi tabi hiçbir zaman o saflıkla sevemicem bu gerçek

0|0
    0|0
  • Ne kadar sonra aradan sana ulaştı ayrılıktan yani merak ettim

0|0
    0|0
    • bikaç aydır muhabbet kurma peşindeydi..

son 2 haftadır da görüşmek istiyodu, hediye almş doğumgunumde onu vericekti, kabul etmedim. tartıştık annem araya girdi ve engelledim her yerden.. tekrar açmaz olaydım şu engeli :D

• güzelim ben onu severken ailesi istemiyodu, bu da onlara uydu.. ben napiyim?

• :( ama bak hatasını anlamış..

• Bu iletide kimden bahsettiği bilinmez ama, ortada 2. kadının olduğu kesin..

1|0
    0|0
    • ne biliyim çok ısrar etti yine görüşmek için..

başkası olsa niye böyle davransın ki..

ya da gıcık etmeye çalışıyo bilinmez..

aman erkek milleti deği mi :D

• :)) Olabilir kafanı karıştırmaya çalışıyordur.

• yorum yapmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...