Ben mi yanlış düşünüyorum , yanlışsam doğruyu siz gösterın :)

yapılacak olan yapılması gereken , daha uygun olan birşeyi eşinize sevgilinize nişanlınıza direk değilde daha cilveli bir şekilde soylemek gerekıyormuş o zaman yapılıyomus her ıstek. Bı arkadasım benı nişanlımla konusurken gözlemlemiş bana dediği şu direk soluyosun mesela ben şuraya gıdıcem . ama gıtsem mutlu olurum falan bıraz daha cılve gerek dedı :) benım de anlam veremedıgım şey şu karsımdakı ınsan duygusal anlamda bana en yakın ınsan . istedıgım bıseyı nıye kıvırarak solıyım kı . erkeklerde cilve ıstıyo bencede.. ıkısı arasındakı fark nedır. sız hangısınden yanasınız

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• cilveli daha etkili olur ama karşı taraf bunun taktik olduğunu anlarsa tepkisi de daha etkili olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• açık olmak her zaman en iyi şeydir yanlış anlaşılmazsın cilveye gelecek olunca sen diğer kızlara bakma nerde cilve yapman gerekeceğini bil ama o konularda ciddi ol tavsiyem bu akıl vermiyorum yanlış anlama robot değiliz cilveni yap ama gerektiği yerde .

0|0
    0|0
  • çok uzun bee abla :(

1|0
    0|0
  • la benim sevdiğim kadın istediği birşeyi ima etsin o yeter bana. cilve ne mk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...