Şampiyonlar liginde Galatasaray'ın durumu?

Şampiyonlar liginde Galatasaray nereye kadar gider?

• Ön eleme
    25% (2)36% (5)32% (7)Oy Ver
  • Çeyrek Final
    25% (2)29% (4)27% (6)Oy Ver
  • Yarı Final
    38% (3)7% (1)18% (4)Oy Ver
  • Final
    0% (0)14% (2)9% (2)Oy Ver
  • Şampiyonlar Ligi Şampiyonu
    12% (1)14% (2)14% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Chelsea, şu an istim üstünde ilerliyor. Toparlandılar ve ligde de liderin 3 puan gerisindeler. Gerçekten iyi oynuyorlar.

Bu soruyu 2 ay önce yöneltseydin şöyle cevap verirdim:

"Chelsea kağıttan kaplan. Aslanlarımız, o kurşun askerlere arenayı dar edecektir."

Şu an ise şansları eşit görüyorum. Daha gününde olan, ilk 8 biletini cebine atacaktır.

Galatasaray'ımız, Avrupa'da bir başka oynar. Mayasında var bir kere. Lig, asla ölçü olmaz CL için. Bizimkilerin lig ve Avrupa performansı, Doktor Jekyll ve Mr. Hyde gibi.

Umarım çeyrek finale çıkarız.

Sonrasına da sonra bakarız. Ancak şanslı kura gelirse neden 1989'daki gibi bir "yarı final" daha olmasın.

>>> Diğerlerinin "rüyasında" dahi göremeyeceği başarılar, Galatasaray için rutindendir... :)

0|0
    0|0
    • 1989 da yarı final oynamadı diye biliyorum

• Prekazi'nin golü ile Monaco'yu elemiştik ve yarı final gelmişti. o zamanların CL'si idi Şamp. Kulüpler kupası. yarı finalde Hagili Steau Bükreş karşısında boyumuzun ölçüsünü almıştık maalesef.

Kızlar Ne Diyor 6

• yarı final olabilir

0|2
    0|1
  • kupayı alır :)

0|1
    0|0
  • Öncelikle yeni transferlerimizin lisansları da çıktığına göre o zamana kadar da belli bir zamanımız var ve iyi çalışıp Galatasaray ruhunu koyup oynarsa çeyrek finali garantiliyorum

0|0
    0|0
  • fala bakmadim bilmiyom

0|0
    0|0
  • galatasaray aşktır

0|0
    0|0
  • Galatasaray harika

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kimse Galatasarayın ligde aldığı sonuçlara bakarak değerlendirme yapmasın bu takım Şampiyonlar liginde Juventus´u saf dışı bıraktı geçen sene Arenada Real Madrid´e ecel terleri döktürdü o bakımdan Galatasaray her zaman Galatasaraydır ben en az Yarı Final oynayacağımızı düşünüyorum

1|2
    0|1
  • Gerçekçi olunması gerekirse bu turu geçmesi bile çok zor GS nin ama olmaz değil daha sonrakiler çıkıcak takımlara bağlı..

0|0
    0|0
  • 6. tura kadar çıkar bence

1|0
    1|0
  • Çeyrek final bekliyorum Galatasarayımdan. Ligde kötü gözükse bile galatasaray ŞP. maçlarında bir başka, bunu herkez biliyor.

0|0
    0|0
  • bu galatasaraylıların harbi %70'i çoluk çocuk bu sitede,yarı finaller,finaller havada uçuşuyor bide en az diyorlar -15 olunca yaş grubu böyle konuşmalar işte.

1|1
    0|3
  • hangi galatasaray.ortada galatasaraymı bıraktı şikecibaşkan özentisi efendiler ve yalakaları...faruk süren ergun gürsoy mustafa sarıgül ali dürüst abdurrahim albayrak ve tabiki imparator fatih terim olmalı başta...

0|1
    0|0
  • yarı final oynarız bu sene umarım. umuyorum çünkü bu sene ki oyunu hiç hoşuma gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Chelsea oturdu morinho da başında cok zor burada biter hayalleri

0|0
    0|0
  • her sene balla guruptan çıkıyor işte

0|0
    0|2
  • yarıfinale gider ordaki rakibe göre finalede çkabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...