Ziraat türkiye kupası galatasaray elazığspor karşılaşması ne olur ?

umarım bu maçı alırız diyorum eğer bu maçı da alamazsak nen mancini senin de sistemininde ... defol git desem yeridir

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar ligini bırak daha Türkiye kupasında bile tutunamayan takımı tutan taraftarların gelipte burada Galatasarayla dalga geçmesi komik oluyor bu maçı kazanırız Mancini´ye biraz zaman tanımak lazım çünkü Mancini Türk Teknik Direktörler gibi futbolculara gaz verip maça çıkarmıyor taktik ve sistem öğreterek maça çıkıyortıyor bu sisteminde oturması biraz zaman alır

1|1
    0|3
    • babam sistemi çok kötü dedi barca bile bu sistemde oynayamaz diyor

• Benim bahsettiğim 3-5-2 ya da 4-4-2 değil takımdaki temel felsefe ve sistem saha dizilişi kötü olabilir ona birşey demiyorum ama Fatih Terim futbolculara sistem ve taktikten çok motivasyonla maça çıkarıyordu Mancini ise öyle değil şu an 3-5-2 oynuyoruz bana görede bu sistem biraz zor işler bu takıma 4-2-3-1 uyar ama kanatlara 2 tane yıldız isim lazım ve tek forvet oynamamız lazım

Erkekler Ne Diyor 17

• Türkiye Kupası'da giderse artık aldığınız THY kupalarıyla hava atarsınız =///

0|6
    2|3
  • Elazığ favori bence :D

1|4
    1|3
  • cincona gömecekler :)

0|5
    2|2
  • Alamazsak kelebeği mi pişirip yicem...

1|3
    0|0
  • Bana göre Elazığa yenildiği maçtan sonraa söleim içere Elazığ Antalya ve dışarda Tokatı yenerek 3 te 3 yapar tabi top yuvarlak..

0|0
    0|0
    • işine gelmediği için böyle diyosun,bu siteyi geçtim normal tv yorumcuları bile bnim kadar futboldan anlayamaz kendim övmüyorum gerçeği söylüyorum

• kendini övmüyomuş ahaha övüyosun işte mal :D

• yenerizzz

1|0
    0|3
  • thy kupalarıyla hava atarsınız, elazığa yenilmemek için transfer yapıyorlar diyen denyolar, daha avrupa kupalarına bile kabul edilmediniz!

şikeci, yüzsüz ve onursuz insan güruhu!

senin soruna gelirsek, şuan çok ciddi bir rotasyon yaptı takımda ve bu sıralar takım oturana kadar böyle puan kayıpları çok normal. yeni tranferlerde takıma monte olduğunda çok daha iyi olacağız.

0|0
    0|0
  • En büyük sorun sistem değil aslında mancini kafasında doğru düzgün bir 11 kuramıyor onuda geçtim farklı farklı sistemler deneyerek oyuncuların aklını karıştırıyor buda puan kaybetmemizdeki en büyük sebeplerden biri bu akşam alırız mçı.

0|0
    0|0
  • denk güçlerin mücadelesi,ayrıca 2 senedir üst üste bu kupayı alıyoruz sürekli maddi anlamda zarar ettik,biz tutunamadık kupada siz tutunun bakalım ne yapıcaksınız

0|2
    0|2
  • yani futbolcular a sert davranmadıysa yine ukala gibi cıkarlar maça sampiyonluk gitti gidicek yani akıllıca dusunmek gerekirse bari ziraatı alalım derler.

0|2
    0|0
  • o mac alt gelir alt oyna bence

0|0
    0|0
  • cimbom yener hehe 3-0

0|0
    0|0
  • o değilde ceyhun gürselamın elinde mancinin uygunsuz videosu felan mı var her maç oynatıyor :)

0|0
    0|0
  • elazığ 2 gs 1

0|0
    0|1
  • eger 3-5-2 ıle cıkarsa bın gıdıp ıdaada elazığa 100 basacam :)

0|0
    0|0
  • Ziraat Türkiye Kupası'nı da alamazlarsa babayı alsınlar o zaman.

0|0
    0|0
  • ilk maç ne olduysa 2. de o olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Alcaz inşallah

1|0
    0|5
  • Yeneceğimizden emindim Aydın'a bir maç hediye etme borcumuz farz olmuştu güzel de yendik zaten Aydın'ın intikamını böyle alırız!

0|0
    0|0
Yükleniyor...