Spordan anlayan ????????????

Hafta sonu spora baslıorum özellikle göbek bölgesi için fıtness ı mı önerirsiniz platesimi ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• fitness kasların guclenmesi ve yagların yakılması amacla yapılır ve fit gorunume sahiptir sana cardiyo ve fitness onerırım.

1|0
    0|0
  • fıtness vücut dakı fazla yağları atmak fıt bır vucuda ulaşmak için ifa edilen bır spor plates ise eklem kemikllerinin düzenli çalışmasını sağlayan bır spor bırımdır

1|0
    0|0
    • Yani plateslekilo veremezsinmi diosun doğrumu anladım

• evet aynen izah ettiğim gibi yıne sizin görüşlerinize karışmak ıstemem ve bır uzmana danışmanızı öneririm

• yanlız seçeceğiniz spor salonuda ifa edeceğiniz spor kadar önemli

buna dikkat ediniz lütfen..

• amaç yağ ertimekse plates

1|0
    0|0
  • baklava filan istiyosan fitnees ama sadece zayıflamak istiyosan plates iyidir :D

1|0
    0|0
    • nie herkes farklı bişi sölüo yahu :)

• bilmem :D plates zayıflamak için yani ben body ile uğraşıyorum ve salonda fitness yapan kadında omuz var öyle diyim sana :D ama karar senin tabi

• Pilates den kısa süreli yararı olan görmedim fitness yap ama çok kas yüklemesi yapma

1|0
    0|0
  • plates kesinlikle

1|0
    0|0
  • cardio

1|0
    0|0
  • Fitness zayıflatır formda tutar, pilates sıkılaşmayı sağlar. Amacın göbektn kurtulmaksa fitness daha sonrasında pilatesi tercih edebilirsin..

1|0
    0|0
  • Fitness mutlaka

1|0
    0|0
  • plates blates

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• plates tercih etmelisin

1|0
    0|0
  • Cardio öneririm

1|0
    0|0
  • fitness..

1|0
    0|0
  • İkisi de olur fark etmez ama göbeği eritmek için cardio yapman şart bu da pilates salonunda imkansız maalesef bu yüzden fitness yapmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...