Niye arkadaşımın adını çocuğa koymak istiyor ki ?

Arkadaşlar sevgilim ile ciddi düşünüyoruz.Bende çok güzel bi kızım ama bide liseden beri tanıdığım sevgiliminde liseden beri tanıdığı bi arkadaşım var adı Melis.O çok çok güzel bir kız sarışın renkli gözlü falan.Çocuğumuz olursa adını ne koyalım diye düşünürken o melis olsun dedi.Bende şaşırdım melis onun adı dedim.Niye onun adı olunca koyamıyomuyoz o çok güzel bir kız kızımızda öyle güzel olsun hem isimde çok güzel.Dedi.Bide ekonomik olarak çok zengin babasının şirketinde yönetim kurulunda falan ama hiç takım tarzı giyinmezdi.Geçen Melis ben erkeklerin takım giyimesini çok seviyorum ona ayrı bi erkeksilik ve karizma katıyo dedi.3 gün sonra gitmiş hemde Vakko dan 3 tane takım almış.9-10 milyara.Bu melise falanmı yazıyo ? Bide ondan sonra benim yanımda değilde melisin olduğu bi ortama giderken hep takım giyinmeye başladı.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Kızı acıkca yokluyor yüz vericekmi diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok ben hiç birşeye değil takıma taktım.On milyara 3 takım...Vay anasını...

Kusura bakma olayı çok farklı bir yere çekeceğim.Burada sevgilimle maddi imkansızlıklardan dolayı ayrılmak zorunda kaldık diye çok yazı okudum.Burada 10 bin liraya 3 takım görünce üzüldüm ya.İnsanlar on bine yuva kurma hayali ile yaşıyor malesef gerçekleşmiyor ve gönüller bir olamıyor trajik olaylar yaşanıyor.

Neyse ben isim mevzusuna geleyim.olmamış çocuğa don biçmeyin...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle altında birşeyler aramalısın

0|0
    0|0
  • Melis'i hoş buluyor o zaman demekki.

0|0
    0|0
  • Gizli senin bilmediğin birşeyler olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çozüm bir .. bu konuyu çocuğunuz olunca konuşun

Çozüm iki ... erkek olursa eşin kız olursa sen ismini koyarsın ..

0|0
    0|0
  • Melis'ten az yüz bulsa seni bırakıp Melis'e gider bilesin.

0|0
    0|0
  • Saldır, atağa geç.

0|0
    0|0
  • ben dıyorum kız dogurursanız havada kapın cocugu adama ısım koydurtmayın arkadas

0|0
    0|0
  • arkadaşım bence o kızla ilgileniyor arkadaşın dikkatli ol üzülme sonra :(

0|0
    0|0
  • fenaaa...

0|0
    0|0
  • melisten hoşlanıyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...