Çocukken en çılgın haylazlığınız neydi? (kimlerin ne haylazlığı varmış görelim, gülelim)

kimler çocukken çılgınca haylazlık yaptı

şöyle örnekleyim mesela ben; çamura domdurma şekli verip bir arkadaşıma o çamuru yalatmıştım :d

arkadasımın parmagını bisiklet zinciri ve dişlisi arasında kıstırmıştım,

peki ya siz?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• burnuma leblebi sokmuşum içine baya kaçmış ameliyatla almıslar :D:D sonra kedilerimi ellerinden tutup kutu kutu pense oynarmısım :D:D her deri ceketliye baba diye sarılırmısım :D:D bide anasınıfında herkes fenrbahce galatasaray diye bagırırken ben erbakan erbakan diye bagırmısım :D:D sonra sınıfta le le sakineyi söyler oynarmısım :D:D ( o zamanın on numara sarkısı)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yoldan geçen arabaya kar topu atmıştım adamın camı da açıkmış zor kaçmıştım valla :)

1|0
    0|0
  • adam beni sinir etti diye bmw 4x4 jip'in canımı kırdım ve simsiyah boyasını boydan boya çizdim taşla :D:D:SAD.asDASD:SA:D

tabi 1 2 saat arabayla kovaladı beni ama yakalıyamadı kaçtım :)

1|0
    0|0
  • 9 yaşında amcamın tırı vardı gızlecı arka tarafa bındım oda yuk göturmek ıcın urfadan balıkesıre gıdıyodu bende yolda ona eşlık etım habersız aç ve susuz. :) tam 18 saatlık yol. urfada aılemın halını duşunmeyın bıle .d

1|0
    0|0
    • baya iyiymiş :D :D

• bak dogru bıldım :) denızlı bir şehır zaten tıpık ozelıklerını taşıyon :9

• Pazarda kadınları ısırırdım malum yerden :)

1|0
    0|0
  • göğüs ellermişim lan ciddiyim bak meraklısıymışım halada öyleyim :P

1|0
    0|0
  • yan bakanı doverdım araba lastıklerının altına çivi koymak

0|0
    0|0
    • kızları da mı?

• dodugum yerden babıb iş i dolayısıyla baska bır sehre yerlestık o sehır için bizler yabancı ıdık ezmeye yıldırmaya korkutmaya çalınca o zaman benım yastlar ve bıraz buyuklerı ister istemez savunma sıstemı devreye gırıyor şimdi gideyım o sehre herkes ayakta karsılar korkularından bazen çok gereklı oluyor kaba kuvvet

• :D :D :D :D :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Evden kaciyordum giris katti 3. Kata denk geliyordu ama altta borular falan vardi ordan tirmanip iniyordum herkes beni ariyordu. :D

Yoldan gecenlerin kafasina tukuruyordum. Cok gicik oldugum bir kiz vardi butun sokagin icinde sortunu indirmistim 1 hafta disari gelmemisti gidip aglayip cikarmistim. Babanneme gittigimde en buyuk zevkim karsi binadaki camlari acik evlere elma copu atmakti.

1|0
    0|0
  • Bende kisin evimize gelen misafir kadina sinir olmustum annemi kizdirdi diye ve cizmesinin icine su doldurmustum hahahahhah. Annem cok ayip falan demisti kadin bozulunca ama cok hosuna gitmisti bence :D

1|0
    0|0
  • büyüklere parmak atarmışımmm

1|0
    0|0
  • evi yandırıyodum az daha :D

1|0
    0|0
  • Evi yakmıştım :)

1|0
    0|0
  • Çıtı pıtı bir kızmışım herkezin saçını çekermişim.

1|0
    0|0
    • Bence hala öylesin,

O potansiyel var sende yine çekebilirsin milletin saçını ;)

• kafa patlatırdım attığım taşlarla..

1|0
    0|0
Yükleniyor...