İnsanlar ilişkilerde niye bu kadar bencil?

Mesela whatsapp da sadece benimle konuşsun facebooktan bana mesaj atsın twitterda gezmesin viber kullanmasın GPS ile konumunu her daim bana göndersin sarjı bitmesin benden habersiz tuvalete gitmesin vs vs

Kendinize güvenmediğiniz için mi böyle yapıyorsunuz yoksa aşırı kıskançlıktan mı?

Sevgilinizin de özel hayatının arkadaşlarının işlerinin olduğunun farkında değil misiniz? Herkes sizin gibi avara işsiz mi?

Bana dokunan konu kız arkadaş yaptığım zaman dırdırlarına en fazla 3 hafta dayanabiliyordum.En sonunda vazgeçtim barlara gidip tek gecelik ilişkiler yaşayan bir o kızda bir bu kızda olan bir şerefsiz(sizin tabirinizle) oldum.Neden neden neden? İnsanların özel hayatına neden saygınız yoktu? Aldatmak isteseydim istediğim gibi yapardım onların ruhu bile duymazdı(He la he siz kızlar her halükarda yakalarsınız mükemmelsiniz zekisiniz dedektifsiniz.Şimdi taktikleri yazıp arkadaşlarımı yarı yolda bırakmamayım)

Güncellemeler:
Böyle uzun mu yazılı gerizekalı? Bir de kendini övmüş yok playboymuşta yok her gece barlarda discolardaymışta

Not:Ne yapayım Gay mi olayım

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bı senı kıskandı dıye sen tek gecelık ılışkıler pesınde koşan serefsız olduysan bu senın hayatına karısan kızların suçu değildr bu senın ıçınde varmış kı böle oldun Allah kımseyı senın gibi bırıne kısmet etmesın, demek kı serefsız olma eğilimini kızlar görmus kı çok karısmıslar

1|0
    0|0
    • inşallah Allah herkse kendisi gibi temiz birini nasip etsin

• merak etme sen bu devirde her arz kendı talebını yaratır, ınsallah herkes kendı gıbı bırını bulur ;)

• sıçtık desene o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bencillik aslında değil bir güven ortamı arıyor kızlar sahiplenilmeyi seviyorlar takdir edersiniz ki. Fakat gelecek her kötülüğü internet üzerinden düşünüyorlar belki kalıplaşmış bir anlayış fakat bunu görmezden gelmek için zamana ihtiyaçları var soru başlığına deyinecek olursak bu konuda çok takdir ettim sizi 'herkes bencildir.' diye bir görüşüm vardı buda kanıtlarımdan biri oldu. Yapacak birşey yok yaradılışta bencillik vardır hani bir atasözü der ya 'önce can sonra canan' diye aynen öyle işte :)

0|0
    0|0
  • bencilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...