Beyler, Bayanlar !!!!!

Evet beyler, bayanlar sorum şu ''Her sabah uyandığımızda sevgiliye bir günaydın mesajı çekip günün mutlu geçmesini dileyip ve her gece uyumadan önce iyi geceler dileyip gecenin güzel geçmesini söylemek'' karşı tarafı sıkar mı yoksa hoşuna mı gidecek ve bunu her gün her gün yapıyorsunuz yani her sabah ve her gece? Soruna mümkünse en çok bayanlar cevap versin şimdiden doğru düzgün yazanlara teşekkür ederim. :)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya sikmaz ama bence her gün gün gereksiz, diyelim ki bir seferligine uyumadan önce mesaj atmayi unuttun, karsi taraf hemen anlamsiz triplere girebiliyor 'acaba baskasi ile mi mesgül beni unuttu' gibi. Alismis sonuçta her gece mesaj almayi. Bence arada bir daha iyi olur, her gün bana biraz zorlama gibi geliyor, samimi degil sanki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben sıkılırım öyle sürekli aynı mesajlar.

Ama aramasa kızarım ..

Yok yok ortası yok ahh biz kadınlar cidden nankörüz bizle başetmek büyük yetenek ister

0|0
    0|0
    • her işin kendıne göre meziyetı var elbet de maharet her ışe uygun bır bıçımde yaklaşma buna istinaden karşı cınse de mumkun oldukça hoşgörülü yaklaştığın müddetçe birbiriyle fikir ayrılığına düşmesi zor bence

• Sürekli aynı mesaj değil be her gün kısa bir not yazar ya da şiir, söz de olabilir :) Siz kadınlar kendinizi bizden daha iyi tanırsınız, teşekkür ederim bu ara :)

• yoo biz sevgilimle birbirimize gunaydın iyi geceler msajı yazıyruz ve uzun uzun oluyor oda bende hiçte sıkılmıyor .aksine hosuna gidiyor .atmadıgım zamanlar bile atmamışsıın sni kıracak bişeymi yaptım diyor :)

0|0
    0|0
  • sizin de işiniz zor inan ki. yazsan bir türlü yazmasan bir başka türlü. arada öğleye yakın yaz, gecenin üçünde felan ki sıkılma olmasın madem:)

0|0
    0|0
  • Valla benim eski sevgilim hep atardi sklrdim ama gercekten asik degildim ona. Simdiki asik oldugum cocuk atarsa ama cok mutlu olurum :) kiz sana asiksa bu durumdan sklmaz kesinlikle :)

0|0
    0|0
  • :) güzel bir davranıs ama bunu görevmiş gibi değilde onu önemseyerek yap hissederk kalpten yapkı karsı tarafa bu gecsin

0|0
    0|0
  • belli bir süre sonra normal bişey oluyor atmasam olmaz yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• en başta dürüst olmalı ve karşısındakı insanın konumunu düşünüp de hareket etmelı ve mesaj yazmalı belkı musait olmaya bılır telefonu ortada olabılır ve sızın atacağınız mesajlarda karşınızdakı insanı sıkabılır rahatsız edebılır benim görüşüm bu :)

0|0
    0|0
  • eger severse bunlar mutlu olmasına yeter. sevmıyorsa ezıyettır. o yuzden partenırın senı sevdıne emın olman lazım

0|0
    0|0
    • Seviyor kardeşim ondan hiç şüphem yok ama hani her gün olunca belki sıkılır diye sizlerinde düşüncelerini almak istedim teşekkür ederim :)

• yokk sevıyosa sıkıntı yok hiç takma cunku ben ıkı durumlada karşılaştım ıkı ayrı durum çıktı yanı yaşadım :)

• Eyvallah kardeşim :)

Yükleniyor...