Ne kadar tarafsızsınız?

Ne kadar tarafsızsınız? Mesela sevdiğiniz kişi annenize karşı haklı dahi olsa onu mu korursunuz annenizi mi? Veya en yakın arkadaşınız biriyle kavga ederken sırf haklı diye arkadaşınız yerine diğerini tutar mısınız? Yoksa sadece işinize gelen durumlarda mı tarafsızsınız?

0|1
13|25

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• fazla objektiflik kimsenin hoşuna gitmiyor. hele ki bu cografyada.

0|0
    0|0
  • bak kardeşim eğer adaleti tahsis edeceksen şunu bil ki herkesi memnun edemezsin.bu ister bir şirket içinde yönetisi olsan da ister aile içinde olsan da ister burada olsanda değişmez.mutlaka biri veya birilerini kayırman gerekir.iktidarını korumak için.misal burası...çok değil daha dün benim yaşadığım birşey oldu.burada cahil bir kezban bir konu açtı ve kullandığı başlıkta herkeze resssmen MAYMUNCUKLAR diye hakaret etti.konuya dahil olan allahın kulu da hiç bişey demedi yaladı yuttu.ben de kıza okkalı bir kapak yaptım.beni engellemekle yetindi.ben bu konunun yayımdan kaldırılması hususunu yönetime mail olarak bildirdim.ve ya site sahibi ya da adminlerden biri onun haklı benim haksız olduğumu ve de bir daha böyle davranacak olursam siteden atılacağım tehtidine bulundu.ben bunu yadırgamıyorum.aralarında birşey de ola bilir ya da sebepsiz yere kayırıyor da ola bilir.anladınmı?

0|0
    0|0
  • Birinin bana beni neden tutmadın demesi hakaret gibi gelir. Anlaşamayan iki taraf varsa, doğru benim tutmam gereken üçüncü bir taraf gibidir. Sonra ikisi de yüzde yüz haklı değilse ikisini de memnun edemem :) anlamaya niyeti olana aklımdan geçeni söylerim, bazen de aralarına girmem..

0|0
    0|0
  • araya girmemeye gayret ederim.tarafsız olurum ama taraflı olandan daha çok yüklenirim

0|0
    0|0
  • elimden geldiğince duyguyu arka planda tutmaya özen gösteriyorum mantığımla hareket etmeyi yorum yapmayı seviyorum hangisi mantıklıysa o önceliğim oluyor genelde

0|0
    0|0
  • taraf olmayan bertaraf olur panpa :D yandaşız biz karaman koyunuyuz meee hüloğğğğ :D farkındayım soru ile alakayı kaçırdım fakat canım sıkkın beee :(

0|0
    0|0
  • haklının tarafındayım ben kim olursa olsun

1|0
    0|0
  • Haksızı savunmam ancak haksız olan sevdiklerimse orta yolu bulurum yine savunmam.

0|0
    0|0
  • Kim olursa olsun haklının haklı olduğunu söylerim.

0|0
    0|0
  • haklı olana hakkını veririm ama sevdiklerimi de korurum

0|0
    0|0
  • sorunlarını karsılıklı cozene kadar yanlız bırakırım

0|0
    0|0
  • İnsanlar tarafsız olamaz.

0|0
    0|0
  • Kısacası Adalet nerde ben orda"

0|0
    0|0
  • her zaman haklının yanındayız. haksızın karşısında her zaman Allah var.

0|0
    0|0
  • aile her zamn haklıdır

0|0
    0|0
  • anneme kıyamam be ne kadar sevsemde :)

0|0
    0|0
  • taraf olan bertaraf olur.

0|0
    0|0
  • Araya girmeycek kadar tarafsızım (:

0|0
    0|0
  • %95 tarafsızım %5 te kendi tarafımı tutarım :D

0|0
    0|0
  • Her zaman haklıdan yanayım otururum iki tarafıda dinlerim...Haklı kimse onun tarafında olurum..

0|0
    0|0
  • Tarafsızlık da kılıç olmayı hak görüyorum

0|0
    0|0
  • Hak ne ise o..

0|0
    0|0
  • Hiç değilim

0|0
    0|0
  • öyle birşey olursa ikisinide yanlız bırakırım yesinler birbirlerini

0|0
    0|0
  • İçimden geldiği gibi davranırım tatlım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• haklı kimse ondan yana olurum her zaman arkadaşlarımda da ailem de de vesaire mesela bir mesele olur derim baba sen haksızsın ya da anneme derim anne yanlış düşünüyorsun babama karşı bence hatalısın falan gibi

ama mesela sevdiğim adam ya da kocam eğer aşıksam kesinlikle haksız dahi olsa onun tarafında olurum elimde değil :) aileme karşı da herkese karşıda onu desteklerim :)

0|0
    0|0
  • Tarafsız olmaya gayret ediyorum,kim haklıysa onu desteklerim ya da en iyi hiçbir şeye karışmam.

0|0
    0|0
    • Senin için demiyorum ama kendini beğenmiş biraz ukalaca davranışlarda bulunan moderetör kızlar var.

• tarafsız olabilmeyi isterdim aslında oluyorum haklıya hakkını veriyorum da yanımdaki insana sen haksızsın diyemiyorum kolay kolay, onun yerine o kişiyi bırakırım kendi hatasıyla kendisi yüzleşsin ve anlasın...

0|0
    0|0
  • hiç bır zaman taraf olmadım olmamda.kim hatalıysa yüzüne söylrim.ister küssün ister darılsın ama ben bır taraf haklıyken annem haksız dahi olsa annemı tutamam.

0|0
    0|0
  • kim haklıysa onu tutarım.doğrusuda bu zaten

0|0
    0|0
  • Eğer haklılarsa her daim sevdiklerimin yanında olurum, onları korurum.

0|0
    0|0
  • Kim haklıysa onun yanında olurum ben taraf tutmam her zaman haklının yanındayımdır

0|0
    0|0
  • İlk soru için annemi ikinci soru için arkadaşımı tabikide.

0|0
    0|1
  • Kesınlıkle haklıyı tutarım. ama ben haksızsam yine de ben haklıyımdır taviz vermem geçiştiririm.

0|0
    0|0
  • Tabiri caizse "kimse kendi köpeğini taşlatmaz" mış...

0|0
    0|0
  • her iki tarafa da içten küfredecek kadar.

0|0
    0|0
  • Leonu dun gece izledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...