Fenerbahçe yıllardır hasretini çektigi Türkiye kupasını bu sene alabilir mi?

sizce fenerbahçe yıllardır hasretini çektigi türkiye kupasını bu sene alabilir mi?

• Alır
    33% (6)31% (4)32% (10)Oy Ver
  • Alamaz
    67% (12)69% (9)68% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerin kupayı alabilme ihtimalini sevdim... (İmkansız aşk benimki herhalde =) )

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 6

• Kısa bir bilgilendirme:)

1962-1963 Sezonunda başlayan ve ilk şampiyonu Galatasaray olan Türkiye Kupası'nın adı 1980-1981 sezonunda Federasyon Kupası olarak değiştirildi. Ancak 1992-1993 sezonundan itibaren tekrar Türkiye Kupası adı verilirken, 2005-06 ile 2008-09 sezonları arasında Fortis Bankası'nın sponsor olması ile Fortis Türkiye Kupası, 2009-10 sezonundan itibaren Ziraat Bankası'nın sponsor olması ile Ziraat Türkiye Kupası adını aldı.

Türkiye Kupası ve Federasyon Kupası isimleri altında düzenlenen organizasyonda Galatasaray 14 kez bu kupayı müzesine taşırken, Beşiktaş 9, Trabzonspor 8 ve Fenerbahçe 4 defa kupayı kazandı. Altay, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Göztepe ve Kocaeli ikişer, Kayserispor, Bursaspor, Eskişehirspor ve Sakaryaspor da birer kez kupa sevinci yaşayan takımlar oldu.

bu sene de olmaz bence:)

0|1
    0|0
  • Beşiktaşım Oleeee

0|1
    0|2
  • Bir Beşiktaşlı olarak kıçı kırık bi Türkiye kupası yüzünden bu kadar neden dalga geçiliyor anlamıyorum.

Beşiktaş bu kadar sene alamasa umrumda bile olmazdı açıkçası

2|1
    1|1
    • Başka neyleriyle eğlencez :(

• Galatasaraylısın sanırım :) valla geçen gün az asılsaydınız tarihi fark atardınız asıl ozaman dalga gecilecek konu cıkardı :)

• Ne kibar adam bu ya:)

• alamaz gibi görünüyor

2|1
    0|0
  • kimlerle karşılaşacagına baglı...

0|0
    1|2
  • ben göremem onu kesin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...