Unutmak mı arada oluyo ama tekrar başlıyo: Unutamıyorum..

Unutmak istiyorum ama olmuyo ayrılalı 3 buçuk ay oldu ailem,istemedi diye bitirdi ilişkimizde 3 buçuk aylıktı.

Ve kahretsin ki onun nişanlı olduğunu bile bile unutamıyorum. Empati yapıyorum sanki beni seviyo, o kızla ailesi istedi diye nişanlandı diyorum kendime. Bazen ruhumda hissediyorum beni düşünüyor sanki beni istiyor ama arada engel var.

Okulum, kariyerim yüksek nişanlandığı kızdanda çevremdekilerin gözüyle çok çok iyiyim..

Ama gel görün ki beni her şeyden çok sevdiğini söyleyen binlerce hayaller kurduran insan babamın tehditi ve annemin aramısına bizi bitirdi..

Kader belki de bitirdikten 1 buçuk ay sonra nişanlandı. Unutmam,lazım okuluma odaklanmam lazım ama olmuyo kopuyo bir vakit.

Sonra tekrar aklıma geliyor ben onu çok sevdim dönmez belki ama onunda benleyken beni sevdiğini biliyorum,hissediyodum. Babasına bağlı tek erkek ve babasının işini yapan babasının sözünden çıkmayan, babası aradığında eli ayağına dolaşan biriydi. Nişanlandığı kız uzaktan akrabaları.

Ben nasıl unutcam onu tamamen çıksın istiyorum ben bunu hak etmiyorum..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• unutamıcaksın isterse 10 yıl geçsin.. ilk günki gibi olacak acın bende yaşadım hala beynimde :)

1|0
    0|0
    • :( o mutlu guluyo resimde sanki zoraki gibi bilmiyorum. Belki de beni,hiç,sevmedi ama biz onla döşü dolu yaşadık ilkimdi o benim bunu bilerek istemiyorum artık dedi. Beni sevdiğine inandırmıştı. Facede yok saklıyo kendini nişanlısını tesadüfen gördüm.

• Bu çok iyi gelir gerçekten çok teşekkür ederim Allah yardımcınız olsun.

• amin sizinde :))

Erkekler Ne Diyor 2

• musadede et hayatına renk katacak sevgısını suna bılecek bırılerı mutlaka olacak ama hıç kımseyı yerıne koyma çunku hayatına gırecek kısı o olmuyacak vede huy aynı olmayacak belkıde yenı tanıya bılecegın bırı senı ondan dha fazla mutlu edecek demıyormuyuz allahım bıze ne hayırlıysa onu nasıp et dıye eeeeeeeeee koşta konusmanın anlamıyok karsımıza kım çıkarsa çıksın hayırlısı neyse onu nasıp etsın k.i.b takma kafana sen tokadan baska sey

1|0
    0|0
    • Deniycem teşekkür ederim..

• Evet çok haklısınız, kariyerime odaklanmam,lazım ve bir anda beni unutması olanaksız gibi geliyo.. Elbet beni takip edecek bakıcak bu kız ne yapıyo diye.. Şimdi yok facede saklanıyo ama ya sonra merak edecek elbet o mutlu pozlarımı gördüğünde ama, içimin yandığı mutlu gibi göründüğüm pozlar..

• tak onnumara bak basladı bıle etkısı devamlı kendını budenlı kanularla meskul edersen ıyı sonuc cıkacaktır

• Aynı durumu bir arkadaşım yaşamıştı ve kızla gizli gizli görüşüyor hâlâ bırakmadı çünkü onu seviyor bırakmaya hiçte niyeti yok...

Ama senin durumunda pekte seni sevdiği söylenemez bir korkak gibi davranmış böylesi belki senin için daha iyi oldu onun gerçek yüzünü gördün...

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum başıma gelen Bi olay belki de benim,ilk sevgilimin olması ve tesrubesizliğim..

Ama,bana çok iyi oynamış demek ki bana seni bana baban vermezse mahfolurum diyodu sen benimsin diyodu.. Bilmiyorum sevdiğine inandım.. Ama şimdi,başkasıyla o kızı seviyo belki bilmiyorum ama o kimseyi sevemez çünkü o babasının maşası. Kimi isterse onu aldı ne diyim,herkes hak ettiğini yaşar.. Ben onu çok mutlu ettim ne istediyse yaptım bu süreçte. Demek ki sevmemiş ama beni unutamıycak bilmiyorum..

Kızlar Ne Diyor 1

• Unutmaya odaklandıkça insan unutamıyor. Zaman geçtikçe hatırlamamaya başlarsın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...