Kapat

Dış görünüşünüze önem verirmisiniz niye ?

insanlar dış görünüş önemli değil desede ben buna inanmıyorum. Çoğu insan dış görünüşe bakıyor ona göre karşısındaki kişiyi tanımak istiyor. tipi hoşuna gitmezse tanımayı bırakın selam vermeye bile tenezzül etmiyor.

Peki siz dış görünüşünüze önem veriyormusunuz veriyorsanız kendiniz için i yoksa çevreniz için mi?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• ben kendimi her halimle severim eğer çaba gösteriyorsam başkaları da beni sevsin diyedir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Benim için önemli değil dese de herkes bir parça önem verir dış görünüşe. Onu beğenmek, kendi kriterlerine uyup uymaması önemlidir. Ayrıca beraberken başkası ne düşünür acaba diye de geçirir insan kafasından. Kimse yanında pasaklı bakımsız birini gezdirmek istemez mesela. Ya da başkası görünce "ıyyy tipe bak, bunu yanında nasıl dolaştırıyor" falan diyebileceği birini yanında gezdirmek istemez. Sonuç itibariyle dış görünüş önemlidir :) Ama önemli olan dış görünüşüne göre önyargılı yaklaşmamak, insanları kategorize etmemektir. Saygılar :D

0|0
    0|0
  • " İnsanlar görünüşleriyle ağırlanırlar, fikirleriyle uğurlanırlar."

Sen ne kadar doğru düzgün bir insan olsan da, görüntün vasatsa kimse seninle ilgilenmez. Ben görünüşüme ve gösterişime önem veririm. Kendim için yapıyorum bunu, kitap gibi giyinip artis ve kibirli gezmek benim hayatımın temeli gibi birşey.

Görüntüsü paspalas olan insanlara da bakmam bile. Yanlış anlama, onları aşağılamam ama dikkat etmem varlıklarına.

0|0
    0|0
    • aynen o yazdığın söz gibi herkesin bakış açısı benimde merak ettiğim insanlar iyi ağırlanmak için mi yoksa sırf kendileri seviyor diye mi dış görünüşlerine önem verirler. çoğu insan güya kendi içinmiş hadi bakalım..

• Burda herkes karakter diyebilir ama inanma aslında tip :O

0|0
    0|0
  • Elbette veririm

ufak bir örnek

iş göruşmelerinde iş verenin ilk degerlendirdigi

hususlardan biri işe başvuran kişinin dış görunumudur.

0|0
    0|0
  • Diş ipi kullanıyorum dsadsa

0|0
    0|0
  • Dış görünüme fazlasıyla önem veriyorum. Still sahibi olmak hoşuma gider. kendim için ama açıkcası sadece kendim için demekte yanlış olur ..

0|0
    0|0
  • İnsan olması önemli tabi dış görünümde en azından bir gideri olacak :D

0|0
    0|0
  • tarz insanın karakterini yansıtır.. imzadır..

0|0
    0|0
  • Pek önem vermiyorum. Pasaklı değilim ama çok bakımlı da değilim

0|0
    0|0
  • Uzun süredir vermiyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • Çok güzelini değil karakterlisini ararım,ama yüzüde bakılmayacak olmamalı.

0|0
    0|0
  • İnsanları dış görünüşüyle puanlandırmanın güzel bir şey olmadığını biliyorum.

0|0
    0|0
  • dış görünüşüme önem veriyorum tabiki kendim için tabikide :)

0|0
    0|0
  • Senin nefsinde bir ejderhadır. O nereden öldü ki? Dertten, eline fırsat düşmediğinden dondu, yoksa! (3/84/ 1051)

Ejderha donmuş halde iken selamettesin, fakat kurtuldu, kendine geldi mi ona lokma olursun. (3/85/1058)

...Ejderhayı öldürmeye bir Musa gerek.

0|0
    0|0
  • Malın reklamı olması lazım. Tabi ki kendinizi mal olarak görüyorsanız.

0|0
    0|0
  • Kendime bakmaya çalışıyorum . Ama bunun nedeni etrafımdakilere kendimi sevdirmek değil.Aynaya baktığımda kendimden nefret etmemek için bir de özgüvenimi sağlamak için

0|0
    0|0
  • birazda olsa önem veririm yoksa yüzümüze bakan olmuyor

0|1
    0|0
  • sana öylemi yapıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendine baksin yeter yani cok yakisikli olup icinin bos olmasindansa yalnizca bakimli bir erkek tercihim.

0|0
    0|0
  • Kendimin ve çevremin dış görünüşüne önem veriyorum elimde olmadan. Güzel bir şey olmadığıı biliyorum ama elimde değil.

0|0
    0|0
  • Kendim için evet ben çirkinsem gözümde herkes güzel :D:D

0|0
    0|0
  • Kendim icin. Sonucta ben vakit geciyorum cevremdekiler degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...