İçinizdeki burukluk nasıl geçer?

Arkadaşlar 9 yaşındaki bir çocuğu kesinlikle kıskanacak değilim bugün o sünnet oluyor.Ve bu çocuk benim dayımın oğlu.Kendisini de çok severim. Bugün sünnete giderken anneannem iki bacağı hasta olmasına rağmen dedem vs.bir çok aile üyesi onunla gidiyor.Birde beni hatırlayalım yalnızca ben annem anneannem gidiyoruz dedem bacağı hasta olmadığı halde gelmiyor üstelik bugün sünnet olan çocuğun babası beni götürüyor ama bin afra tafrayla zira işinden kalıyor diye başınızı şişiriyor.Sünneten sonra eve geliyorsunuz yalnızca bir iki kişi ziyaretinize geliyor düğün ya da mevlüt yok yapılmıyor.Altın falan da yok.Şimdi bu durumu nasıl açıklarsınız? Bende içimdeki bu burukluğu ağır bir dille bu sabah anneannem ve dedemin başına kaktım.Küfür falan etmedim ama çok ağır sözler söyledim.Yaşamalarının hata olduğuna kadar saydırdım bir anlık sinirle pişmanım bu kadarını söylediğime ama Haksız mıyım?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklısın tepki göstermekte. Benzer bir durum yaşıyorum denilebilir, kardeşim her zaman önceliklidir her istediği o an yapılır ama ben ertelendikçe ertelenirim ve bu duygunun nasıl bir şey olduğunu anlayabiliyorum. Sinirle ağzına geleni saymışsın ama keşke o kadar saymasaydın. Yine de anneannenin ve dedenin durup bir düşündüklerine, hatalarını fark ettiklerine eminim.

0|0
    1|0
  • haksızsın. senin zamanındaki durumla bugünü kıyaslaman hata. belki onlar da sana yapamadıkları için bugün dayının oğluna özen gösterdiler. bilemezsin..

1|0
    1|0
  • Illa 3 5 kisi toplanip yumurtanin sarisi gitti cukunun yarisi demesini istiyorsan ben sana 5 kisilik bagiririm uzulme :D

1|0
    1|0
    • yoo sadece ayrımcılık yapılmasına katlanamıyorum

• Sadece saka yapmistim neselen diye. Sen bisey haketmiyorsun iyi yapmislar.

• ne kadarda arbet bir şaka anlayışın var görende ölümcül bir kezban olduğunu zanneder. farkındaysan burada teksin bu konuda nece susmalısın artık.

• güzel kardesm takma kafana...bunlar onlarn hatalari..büyüklerde yanls yapar...sen onlardan olgn ol, tamam...

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çocuk dayınızın oğlu, kızdığınız kişiler anneanneniz ve dedenizin başına kaktınız. Sadece bu kısım için şunu diyebilirim bazı aileler maalesef erkek evlatlarının çocuklarına daha fazla değer verebiliyor. İçinizde burukluk olması normal olabilir, lakin onlara bu şekilde davranmanız hoş olmamış.

1|0
    0|0
    • ama bu adilik insan ayırmak açıkça günah ve ayıp

• doğru olabilir ama bazen yanlışlıklar insanların doğruyu görmelerini acı hissetmelerini sağlayabilir bu yüzden dedim

• Üslubunuz onların yaşına ağır kaçmıştır. Yoksa uyarmak tabiki gerekir.

Yükleniyor...