Bugün kendiniz için ne yapıcaksınız

sabah kalktınız, (en azından burada) fırtınalı olsa da nispeten güneşli bir hava, şu an ks de takıldığınıza göre yapılacak çok da önemli bir işin olmaması... peki bu sabah yataktan kalktığınızda hedefiniz varmıydı, neydi? hedef derken şunu şunu yapıcam şunları alıcam değil, beş dakika balkona çıkıp sabah taze havayı soludunuz mu mesela, ya da 1 saaat yürüyüşünüzü yaptınız mı, bir fincan kahve ya da ayvalı ıhlamurla kitabınızın 30. sayfasının ilerisine geçebildiniz mi?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• depresyona gırdım yazılanları gorunce, sadece bır demlık cay ıctım sabah 9 dan beri yarım paket sıgara ile.. aksam işe gıdene dek bır seyler yapmam lazım kıvamına gırdım sorudan sonra,bakalım hayırlısı:)

1|0
    0|0
  • mast.. yapıcam müsait olursam

1|0
    0|0
  • kendim için yaptığım tek şey uyumak :)

1|0
    0|0
  • Köpeğimle tur atıcam.Köpeğim ordan oraya koştururken ben de bir türlü unutamadığım sevgilimi kendi kendime yad edip mazoşist ruhumu tatmin edicem :)

1|0
    0|0
  • bu gün sıkıcı bir gün tadı kıç gibi, en iyisi film ya da dizi izlemek spernaturel izlicem akşama kadar , yoksa ÖLÜCEM !

1|0
    0|0
    • saf saf konuşma çık dışarı git bir parka iki kdei köpek sev değişik bir şey yap elin ayağın var sonuçta

• baktım otorite eksikliğiyle ilgilisi olanı diyorsanız bir şey anlayamadım

• bu yorumlarla karşılaştırın :)

• kendimden geçmişim...

1|0
    0|0
    • kendimden geçmişim derken ?

• sağolasın :) allah kolaylık versin diycek bişey bulamadım

• söylenecek birşey yok zaten :) sen sağol...

• yapmadım :( ya senin gibi bir arkadaşım yok işte boyle gaza getirecek

1|0
    0|0
    • kendin varsa bir arkadaşa ihtiyacın yok çık dışarı aklına gelen ilk şeyi yap saçma deme gerçekten yap :)

• saol aslında çok iş var yapacak ama kış depresyonu :(

• 20 senedir kenim için hiç birşey yapmıyorum heralde gene hiç birşey

1|0
    0|0
  • dua edicem kendim için

1|0
    0|0
  • bugun ALLAH icin ne yapacaksin asil soru bu olmaliydi bence...

the end son

1|0
    0|0
  • işe geldim yaptıgım en buyuk şey bugun kendim için akşamada spora giderim oh mis :)

1|0
    0|0
  • dudaklarımı kremliycem catlıyorda sogukdan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bugun cok iğrenc kabuslar görerek saat 6 da uyandımbi daha uyuyamadım anneannem diyabet hastası ve sabah uyandıramadık kendisini dern bir uykuya dalmıs oysa cok korktuk kahvaltı da yaapmaya calıstım yapamıyorm midem cok kötuuu dedemde zorla yedirmeye calsııyo bişiler:((( bugun inciraltına gidicem biraz temiz hava yürüyüş yapmak istiyorum cidden berbatım:(

1|0
    0|0
    • yürüyüş yap da koşmak istemesen de koş kesiinliiiikle çook ciddiyim psikolojik olarak bundan iyisi yok ben depresyondan çıktım koşarak öyle diyim sana oksijen çok iyi geliyo

• koşucam pekala:))

• Duş alacağım diyorum uyandığımdan beri ama bu üşengeçliğim birazda böbrek sancımın etkisi ile bu saate kadar hiçbir iş yapamadım :/

1|0
    0|0
  • Kaç gündür dışarı çıkıp hava almak istiyorum bir üşengeçlik aldı beni gitti bugün çıkıcam ama hem hava alırım hemde ihtiyacım olan bir kaç parça eşya var onları temin ederim.)

1|0
    0|0
    • sonra da bir pastaneye oturup salep içersen gayet güzel bir gün olabilir :)

• Şu hattı alıp kıracağım huzur bırakmadılar :@

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey. Amaçsızım, boşluktayım, ne yapsam bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • ben hergün kendim için birşeyler yapıyorum.

1|0
    0|0
  • soruya 100 puan veriyorum sabah kalktım kahvaltımı ettim bilgisayarın basındayım o havayı solumadım ve kitabımı okumadım :(( malesef kahvemi bari içeyim yaww :))

1|0
    0|0
    • teşekkürler :) kahveni iç de bir yürüyüşünü be kızım zinde ol azcık

• içtim içtim yürüyüs zor fena yagmur var burada

• ben de yürüyemedim yağmur yoktu da fırtına vardı :/

Yükleniyor...