Dolu dolu aşk yaşadığınız bir kızı unutur musunuz?

İlişkiniz boyunca kah kavga edip, kah çok sevip, kah küsüp barıştığınız her yeri gezdiğiniz, bir sürü anınız olan, hediyeler gülüşmeler kavgalar her şeyiyle dolu dolu yaşadığınız bir kızı unutur musunuz?

Sadece kısıtlı görüştüğünüz bir ilişki değilde gerçekten yapmak istediğiniz görmek istediğiniz heryere gidip eğlendiğiniz bir kızdan ayrılsanız da özler misiniz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evet özlersin. Aynı ilişkiyi 5 yıl önce ünv. yıllarımda 5 yıl süren bir ilişkim vardı ve halaaa unutamadı beni. aradan 6 ay gibi zaman sonra ayağıma gelmiş ve yalvarıp yakarmıştı. tabi beni başka bir erkek için vazgeçince kabul etmek olmuyor. aradan 2 yıl geçtikten sonra tekrar mesaj lar atıp içini rahatlatma psikolojisine düştü. Daha sonra gecen yaz (4 yıl sonra) bulunduğum il e tatil için gelmiş görüşmek istedi ve zar zor ikna etti beni ve görüşmeyi kabul ettim. buluştuk ve pişmanlıklarını ağlamaları sızlamaları gördüm. ayrıldığı gün hep bu günü hayalini kurmuştum ama inanın o durumu görmek beni çok üzdü. bende duygusal bişey kalmamış alışmışım onsuzluğa ama onda beni başka bir erkeğe tercih edip gitmesinden dolayı duyduğu pişmanlıklarını ve zaten onlada pek sürmediğini falan filan anlattı. Arada hala daha mesaj atar, canı sıkılınca yazar, içini boşaltır :D ve geçenlerde de hediye kitap göndermiş :D :D :D Ama son pişmanlık neye yarar diyorlar yaa işte öyle bişey.

senin soruna gelecek olursak biz de 4 yıl okul yıllarında dolu dolu yaşadık herşeyi. Çok anımız var hemde her yerde. bazen bende o duyguyu yaşamış olmanın mutluluğu ile o anı özlüyorum ama onu değil duyguyu özlüyorum...

Özler o arkadaşta. hemde ne özler. içi yanar, ağlar, ve birde haksız ise bu ayrılıkta vijdanı hiç rahat olmayacaktır...

Sana düşen yoluna devam etmek olur. elbet zor olcaktır ama boşver o üzülür mü özler mi sorularını sorma. kendini yıpratırsın kendini ziyan edersin. mutluluğu yakalaman dileklerimle. . .

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.

aslında ayrılıkta ikimizde suçluyuz ama, gerçekte o suçlu. zamanla anlar diye düşünüyorum ama, sanırım bende bir başkası için bırakıldım.

daha yeni oldu 1 aylık bir zaman zarfı dolmadı bile ama, inan çok kırdı beni çok.

bu kadarını haketmiyordum.

ve bana ayrılıktan sonra bir kere yaptıkları için özür mesajı atmış vicdanını rahatlatmak adına sanırım ama, cevap falan vermedim.

• yarım kaldı yazamamıştım :D bu durumu aşabileceğinizi düşünüyorsanız zamana bırak ve arama sorma mesaj atma o atarsa cevap verme biraz sürtsün o dönecektir elbet diyecektim. ama sen kararını vermişsin zaten. değmeyeceğini düşünüyorsan gerek yok zaten salıvergitsin. Herşey gönlünce olsun.

• yok aramaz bu kdr zamandır aramayan aramaz.

zaten aramasın da ondan bana yar olmaz.

Erkekler Ne Diyor 12

• Unutulur hayatta olmayacak şey yok tam anlattığım tarzda bir ilişkim vardı ama universiteyi kazaninca terk edildim sonra ben de kazandim geri dondu ama ona karsi ofkemi dindiremiyordum kabul etmedim ne kadar sevsem de unuttum simdi beni gercekten sevdigine inandigim biri var mutluyum

1|0
    0|0
  • senin dolu dolu aşk dediğin gezip tozmakmıdır? ya bu aşk değil eğlenmektir, ya da aş dediğin şey yalandır.

0|0
    0|0
    • hııımmm

bence paylaşımdır aşk.

bizde çok şey paylaştık ama, demek ki o da snn gibi düşündü.

• Ben nasıl düşünmüşüm ki?

• sevmişsen özlerim tabikiii..

0|0
    0|0
    • sevip sevmediği muallak.

• hmm,

şu kadarını söyleyim sana sadece. ondan ayrılarak hiçbir şey kaybetmemişsin.

tam tersine onur ve gururunu kurtararakk çokk şey kazanmışsın..

bir kere aranızda sevgi yokk ya da onda yokk.

böyle bir erkeğinde düşünceğini özliceni zannetmiyorm..

daha da düşnüpde böyle şeyleri ızdırap verme kendine

• Haklisin.

Dusunmek degilde kizginlik biraz sanirim.

Tesekkr ederim.

• Ayrılmamayı tercih ederim tabiki de, ayrıldıysam çok özlerim...

0|0
    0|0
    • ayrıldık.

ikimizde istedik bunu. son zamanlarda öyle saçma şeyler yaşadık ki kaldıramadık ikimizde.

• İnşallah yüreğine göre birisi çıkar karşına...

• inşallah.

• unutmak imkansız ..fakat ben özlemem .

0|0
    0|0
  • Unutmasamda yokluğuna alışıyor insan

0|0
    0|0
  • özlemem ama bir ah çekerim herhalde

0|0
    0|0
  • bunları yaşayabiliyosak zaten ayrılmam :)

0|0
    0|0
    • ama ayrıldık.

cinsellik yok ama, dolu dolu derken sevgi manasında dolu dolu.

zaten o da bir sorundu aramızda benim kavgalarımın sebebi onun talepleriydi.

• öyle tabi

• zamana bırak yapıcak bişey yok

• Öyle kızı bulduktan sonra niye ayrılayım mal mıyım ben...

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki ayrıldık.

demek ki benim sandığım gübü gü-zel değilşmiş ama, heryere gittik gezdik güldük eğlendik dolu doluydu gerçekten.

• Bilmiyorum böyle gezmeler tozmalar aşk meşk yaşamadım :D

• boşver yaşama zaten bak hiç gibi şimdi.

• Bu ondan nasıl ve hangi sebeple ayrıldığına bağlı.. Eğer araya başkaları girmişse hiç unutmazsın, ama sevmezsinde, nefret edersin!

0|0
    0|0
    • yok araya başkaları girmedi benden yana.

ama onu bilemem.

• unutmam unuturum diynede gtmle gülerim :?

0|0
    0|0
    • ama, hiç bir şey yapmıyorsun.

• hayırlısı olsun hakkında ? ama adam yaramaz gibi

• evet yaramaz ondan bana yar olmaz.

• unutmakmı nah unutursun hacı abla ben 1 ay kırıştırdıgım kızı sevmiştim o ise ihtiyaclarını karşılamak için dolanıyomuş benle sonra terkettim işte o beni aldattı bir başka erkekle bilmedim onun parasız hayat kadını oldugunu :) ama onunla yaşadıgım ilkleri unutamıyorum ilk defa bir kızın elini tutmuştum ilk defa bir kız başını omzuma dayamıştı o yüzden bana o muhteşem duyguları yaşattı arkadan vurduğu halde hala unutamıyorum :)

0|0
    0|0
    • o da benimle bazı şeyleri ilk defa yaşamış ama, o ayrıldı benden. çünkü ileri gitmek istedi kabul etmedim hep kavga ettik ve çok kırdı beni o yüzden soruyorum bunu.

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla öyle bir unutuluyorsun ki aklın hayalin durur...

0|0
    0|0
    • di mi :)

öyle madem biz niye unutmuyoruz

• Her insan vefalı değildir, hem vefa bir ilişkiyi devam ettirmeye yetmez tabiki, , kalben bağlılık çok öenmlidir. O giderse geriye kalanlar ilişkiyi fazla uzun tutmaz... Kolay gelsin kolay değil, ama atlatılmayacak birşey de değil sadece sabırlı olman ve biraz zamana bırakman yeterli :)

• haklısın :)

teşekkür ederim.

• Kimisi unutur hiç yaşanmamış gibi.. Kimisi unutmaz geri döner.. Kimisi unutmaz alişir yokluguna. Yani kişiye göre değişir..

0|0
    0|0
  • ona yanlış bir şey yapmadıysan asla unutmaz. unutmaya çalışır ama yapamaz. ve diyosunkiçok güzel zaman geçirdik. ilkokul arkadasınla yasadıkların bile aklına geliyor bazen. onlar bile unutulmuyor.

0|0
    0|0
    • yanlış birşey yapmaktan kastın ne?

aldatmadım kandırmadım ama, çok tartıştık ve bazen aşırı soğuk davrandım ittim üstüme çok gelince bazı konularda.

• yanlış bişi yapmamışsın :) ne kadar oldu ayrılalı ya da barışmak mı istiyosun?

• 1 ay oldu ayrılalı ama, barışmak istemiyorum. sadece beni çok kırdı onları ve anıları unutamıyorum.

• özliycek olsam ayrılmazdım

0|0
    0|0
    • ayrıldığın an anılar yok olmuyor gözüm. bazen ayrılmak zorunda da kalıyor insan.

Yükleniyor...