Umutlarını Yitirmeye Başladığın Anda Ne Hissedersin ?

Diyelim ki, güzel bir muhabbetten sonra bile, bir kişiye çabucak umut bağladın. Ertesi gün bir şey oldu ve bu umudunu yitirmeye başladın. İçsel tepkin ne olur o anda?

İçin acımaya mı başlar ? Üzüntü mü sarar ? Sinirlenir misin ? Olayı çabucak unutur musun ? vs vs...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Aşağıdaki gizli kim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sanıyorum ki hiç umudumu tam anlamıyla yitirmedim. birine karşı da hiçbir zaman tam bir umudum olmadı. dolayısıyla kolay kabullenen bir yapım var.

0|0
    0|0
  • hayatta en kötüsü dediğimiz yerde bile daha kötüsü olduğunu hatırlıyıp kırılmıyor umudum

0|0
    0|0
  • Üzülürdüm elbette deger verdigim muhabbeti güzel olan birisini çabucak unutamam

0|0
    0|0
    • Burcun ne güzel bayan ?

• Evet, en çok başaklarla birlikte oldum hayatım boyunca. :) Ozellikle seçtim yani genelde.

• olayı unuturum ondan bir tepki gelmediği için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir çıkış yolu ararım ve illa ki bulurum... Pes etmek bize yakışmaz...

0|0
    0|0
    • Pes etmek derken neyi kastettiniz ? Bir yere çıkıp atlayacak değiliz herhalde bir yabancı için.

• ben sadece soru başlığına göre cevap verdim, bu genel oldu...

üzülürüm tabiki ama yapacak birşey yok, hayat bu...

• benim her zmn umudum olur asla umudumu yitirmem taki kesinlik kazanana kadar

0|0
    0|0
  • Açık konuşmak gerekirse ben umut bagladıgım bir kızın hayaliyle yaşadım bir süre. Onunla hiç konuşmadık ayrı şehirlerdeydik yani sadece birbirimizi tanırdık ama öyle muhabbetimiz bile olmadı dogru düzgün. Ama benim yaşlılık hayallerimde bile o eşimdi. Sonuç ne mi oldu ? Açılmak istediğimde davranışlarından ve verdiği cevaplardan onay alamadım ve açılmadım. Gecesinde hüngür hüngür ağladım. Sabah kalktığımda hiç olmamış gibi devam ettim. Sen bu soruyu sorunca aklıma geldi anlatmak istedim.

Unutur musun demişsin ya. Sen çok yaşa hatırlattın az sırıttım sayende :D

0|0
    0|0
  • hayret ilk defa cinsellik bölümünde olmayan bir soru sormuşssun çok hayırlı gelmedi bana ama dur bakıyım ne cıkacak işin sonuna bak sen ?

1|0
    0|0
    • Sonuçta ben de bir insanım ve benim de duygularım, hislerim var. Sanırım bu sitede en çok takip edilen kişiyim. Herkes beni tanıyor. İlginç.

• :) komiksin

• Hayır, ben her zaman olduğum gibiyim. Canım seks isterse cinsellik bölümüne, duygularım ağır bastığında başka bölümlere yazabilirim. İnsanım be insan!

Yükleniyor...