Babam hergün içki içiyor

Sevgilimle babamı tanıştırıcam daha doğrusu ben istemiyorum bunu babam ve sevgilim istiyo. cuma günü görüşcekler ama ben korkuyorum çekiniyorum çünkü babamın içki içmediği bir gün yok ve içince kendini kaybediyo bana bile küfreder yani içnce. şimdi sevgilimlede iyi anlaşıcaklarını düşünmüyorum. ve bu durumda sırf görüşmesinler diye sevgilimi bırakmayı düşünüyorum :( sizce ne yapmalıyım

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilin babanla evlenmeyecek senle evlenecek.bırak akışına

1|0
    0|0
    • Ama onlar anlaşamazsalar bizim ilişkimizde iyi gitmez. babam içkiliyken onu aramayı düşünüyo küfür etcek heralde ne alakaysa baya bir takıyo. onları tanıştırmamam lazım bir şekilde :(

• o zaman senin avantajına bu durum.bir taşla iki kuş vuracaksın.şöyle eğer seni seviyorsa seni bırakmayacaktır ve senin durumuna üzülüp seni daha çok sevecek.eğer kabul etmezse seni gerçekten sevmediğini anlayacaksın ve böyle biri için üzülmenin anlamsız olacağını anlayacaksın.her iki durumda sevgilinin seni sevip sevmediği anlaşılacak.bazen kötü gibi görünen olaylar hayırlı olabilir.

• sağol bacım

Erkekler Ne Diyor 6

• Gunduz bircafede tanıstır. Aksam eve vs cagırma. Bir erkegin kendini en guclu hissettigi yer evidir. Hr horoz kendi coplugunde oter. vs vs. vs...

1|0
    0|0
    • Çok doğru diyosun. babam içkili değilken tanıştırmam lazım :(

• Aynı sıkıntı benim uzerimde de vardı. Bana guven o yuzden. Topluma acık bir yerde bir cafede falan tanıstır en guzeli o olur. Ama tıkıs pıkıs bir yer olmasın stresi ikiye katlar.

• birakma erkegin derdinden erkek anlar birak gorussunler babana guven versin karsisinda adam gibi dursun yeter

1|0
    0|0
  • o gün nasıl nasıl yap içirme.

1|0
    0|0
  • yok ya bişi olmaz.gel oğlum otur der iki duble de o içer :))

1|0
    0|0
  • kur bir içki masasi erkek arkadasinda içiyorsa yigit dediğin içki masasinda içerken belli olur... :D orada konussunlar... tanişsin.larr...

0|0
    0|0
  • baban'la sevgilin soyle date gunu kursunlar bir cilingir sofrasi bak nasil anlasiyorlar otur izle

lol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...