Dünyada mini kıyamet kopsa bazı sehirleri sular alsa naparsınız ?

Komple sehirlerin su altında kadığını düşünün siz yaşıyorsunuz ama suyun üzerindesiniz ymk yok başka hic bişiyiniz yok kaldiniz üstünüzdekilerle . Naparsınız ?

Güncellemeler:
bu arada olay rüyamdan alıntı :D

0|0
18|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 17

• valla biraz manyakça ama çok istiyorum böyle seller olsun ortalık birbirine girsin aksiyon olsun hayat çok sıradan müdür ay monoton hayat hareketlilik aksiyon istiyorum :)

0|1
    0|0
  • Su dünyası (water world) filminden öğrendiklerimi uygularım :D

0|2
    0|0
    • şöyle bir sorun var su dünyasında yerleşik düzene geçilmiş bir düzen var fakat ben burada yeni gerçekleştigini söylüyorum bu olayi yaşıyorsun normal evindeyken ya da bahçede dururken ne bilim bir anda su basıyor yaşasadıgın şehri .

• E o adamlarda düzeni kurmuş sonra kıyamet olmamış ki ? :D Kıyamet olmuş sonra hayatta kalanlar düzen kurmuş olsa gerek.Bizde kurarız bir düzen alalla neyimiz eksik ?

• Karaya ulaşırım. İçme suyu elde etmenin bazı yollarını ararım. Başka insanlar da bulurum ki grup halinde yaşama şansım artsın. Yeni dünya düzenine alışmaya çalışırım kısacası adapte olurum.

0|1
    0|0
    • ne kadar süre dayanabilirsin başka insanlar bulmaya heryer su olmus belki dalmayi denersin su altında binalarda kapalı ambalajlı gıdalar vardır . (rüyamda ben öyle yaptıydım :D )

• Bi de şu var... O yüksek binalara senden önce kaç kişi gitti acaba :) ama fantastik rüyaymış çok mantık aramıyorum ben de bir seferinde piramitlerin üzerinden motorlu deltakanatla uçup uzaya çıkmıştım :P...

• hehehe ben fantastiği severim gerçek dısı rüyalara açıgım :D valla benden önce giden oldu mu ama filmlerde genelde aktörümüz kalır sehir bombostur o durumdu :D ve daha su dolar dolmaz yapıyorum bunlar napmalıyım öncelikle yiyecek ve temel ihtiyacları toplamalıyım modunda idim :D

• bi sekilde tekne veya kayik bulurum etrafi arastirirm bikac gunde olmesem su basmamis bir sehire ulasirim :D

0|1
    0|0
  • Bi köşeye çekilir ölümü beklerim.:D

0|1
    0|0
  • koparız kardeş can daha ne istiyorsunuz :D

0|1
    0|0
  • Su savaşı yaparız BUDA HAYAL GÜCÜMDEN ALINTI ;))

0|1
    0|0
  • o suda bir gusül abdesti almak lazım hacı abi, baksana zaten g.te gelmişiz :D

0|1
    0|0
  • Pi'nin yaşamı :D

0|1
    0|0
  • ben kıyamet sıparısınızı almaya gelmıstım buyrun

0|1
    0|0
  • Türkiyede yakında küçük kıyamet kopacak zaten, belirtileri var gördüğünüz gibi...

0|1
    0|0
  • Elbet yiyecek bişey bulunur hacı. Olmadı suşi yaparsın :D

0|1
    0|0
  • Yüzmeyi unutur ve suya atlarım. :D

0|1
    0|0
  • En yakın kıyıya yüzeriz artık amerikaya ya da rusyaya :D

0|1
    0|0
  • Telefonum yanimdaysa sorun yok.

0|0
    0|1
  • saçma olmazmıydı şehirler su altında kalsa bazı şeyler mutlaka su üzerine çıkardı bende o su üzerine çıkan şeyler le küçük bir tekne yaparım dahasında derin bir dalış yapıp şehiden konserveleri toplayıp tekneme taşırdım daha sonrada dünyanın en büyük tepeli dağına giderdim orası büyük ihtimalle sudan kurtulmuş olmalıdır o kurtulmadıysa bile karayı bulmaya çalışırım oda olmuyosa yine şehirden bazı parçalar toplayarak kendi şehrimi suyun üzerine kurardım yani çok büyük bir gemi yapıp şehirden yine toprak getirip ağaç yetiştirmeye çalışırdım daha sonrasında ver elini almanya

0|1
    0|0
  • bu sana bir uyarı.bazı şeyler gerçekleşmeden önce tedbiri al.bu maddide olabilir manevide.bir takım şeyleri rayına oturtmalısın

0|1
    0|0
    • diyorsun bir anlamı var !

• attık birşeyler:)

Yükleniyor...