Biraz fikir verebilirmisiniz?

Odamı değiştirmek istiyorum. Baş ucumda büyük bir boy aynası var. Benzer bir aynada tavana monte etmek istiyorum. Işıklandırma şu an kitap rafının en üstünde, Aynanın üst kısmında ve klavye üzerinde led ışıklar var. Bilgisayar masasının iç kısmına gözü rahatsız etmeyecek bir mor ışık yerleştirdim. Sizce ışıklandırma konusunda farklı ne ekleyebilirim? ya da diğer aynayı yatağın üst kısmına değilde ayak ununa mı monte etsem?

1|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yatağın üst kısmında ki ayna, dikkatini dağıtıp,gece korkmana neden olabilir.

Ayna büyük boysa kıyafetine bakabileceğin en uygun açıyı seç derim.

Işıklandırmayı yatağının baş ucunun olduğu yere gelecek şekilde yapman gözünü daha az yorar ..

Başka da bilemedim.Odanın dekorasyonunu görmek lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kerhane gibi yapıcaksınız ille şu odalarınızı. daha sade, daha dağınık, daha soft, daha hippi olsanız ya.

2|0
    0|0
    • Odanın düzenli olan tek yeri yerdeki halı zaten :) geri kalanına paçalarını sıvamadan yaklaşamazsın bile. Işık düzeneği Kitap okumak için ama aynalar derinlik kazandırıyo. Hiç gitmedim ama kerhane benzetmesi biraz ilginç oldu...

• güzel. ben fikrimi söyledim.

umarım istediğin gibi bir oda yaparsın. ışıklar mor da olsa, ya da enerji veren turuncu da olsa gözü yorarlar. bil bunları,öenmli şeyler.

• Led ışıklar beyaz. Elimde 5m kadar daha var. Mor ışık sadece aksesuar olarak mevcut normal zamanda hiç yanmıyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• bene oldugu gibi kalsınlar

bi zaman sonra ondanda sıkılırsın nasıl olsa?

0|0
    0|0
    • Yok odamdan sıkılmıyorum en son 2 sene önce değiştirmiştim şeklini. Yine şekildeğişikliği değil ilaveler olacak

• bence pencereyi sol tarafına alacak sekilde yap odanı

odayı görmeden bir sey demek zor

Yükleniyor...