Okulda sordular. Küçükken başınıza gelen ve etkisinde kaldığınız trajedik olay var mı ?

Okulda rehberlik dersinde bir kağıt dağıttılar. Küçükken başınıza gelen ve hala etkisinde kaldığınız kötü bir olay oldu mu falan diye soru sormuşlar. Biz arkadaşlarla makaraya aldık. Ve komik şeyler yazdık. Sonra birbirimize okuyup güldük. Siz olsanız ne yazardınız ?

Örnek;

Topumuz inşaata kaçmıştı. Almam için arkadaşlarım beni gönderdi. Yavaş adımlarla gittim. İnşaata girdim ve olan oldu. Çok korktum ve canım çok yandı.Hala gözümün önüne geliyor olanlar. Çok kötü şeyler oldu şokunu atlatamıyorum.

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• 1. sınıfa başladığımda babam kanser oldu o yüzden hala okuldan nefret ediyorum ve hala psikolojim bozuk hiç düzelmedim düzelmiycemdee =))

0|0
    0|0
  • Burdan cıkarılacak sonuc PDR okumayın :D

0|0
    0|0
  • İlkokul 1. sınıfta beslenme dersinde dişimi yutmuştum başkada yok

0|0
    1|0
  • yazmayın arkadaşlar ben yazıyim dedim müdür yardımcısı beni odasına çağırdı :D

0|0
    0|0
    • Sonraa ? :D

• o nasıl sınav sorusuymus :D

• gelişim dersinde sordular

• hayır yok

0|0
    0|1
  • bunda komik bir şey yok benim başıma geldim. kendimden yaşça büyük erkek çocuklar tarafından sokak arasına çekilip tecavüz edilmeye kalkışılmıştı bana. ne yapmaya çalıştıklarını anlayıp canımı yakmaya başladıklarında koşarak kaçtım oradan. uzun bir sürede evden çıkmamıştım. sonra aileme söyledim. çocukların ailesinin dükkanlarını falan bastılar. seslerini çıkartamadı aileler meğer daha evvel de aynı şikayetler gelmiş biliyorlarmış oğullarının ne b*k olduklarını.

0|0
    0|0
    • Biz olayın makara kısmındayız tabi ki işin ciddi boyutuda var ama öyle mevzular anlatmalarını isteyemem bu üyelerden. Geçmiş olsun

• onu bızde anket olarak yapıyorlardı attık cevapları 2 arkadas rehberlık servısıne gıdıp gelmıstık bı kac kere :D

0|0
    0|0
    • Ama baya abarttı mallar ya :D Kafamın üstüne çukura düştüm diyenlermi dersin. Köpek tecavüz etti diyenler mi dersin üff :D

• bızde neyı ısaretledıgımızı bılmıyoruz hala attık tuttuk çünkü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...