Yabancı bir erkek yanınıza gelse.

Yabancı yani turist bir erkekle vapurda veya kafede muhabbet etmeye başlasanız ona karşı davranışınız nasıl olur kızlar?

Mesela yabancı bir erkeğin size karşı şansı daha mı fazladır?

Samimiyetiniz olmayan bu turist erkek biranda size çok yakın davransa ne düşünürdünüz ve tepkiniz nasıl olurdu? Mesela konuşma arasında sizi öpse falan?

0|0
82

En İyi Erkek Görüşü

• bazen turist ayağı çekip sokaklarda yok tarifi filan alıyorum komedi ya kızların tepkilierni görmen lazım :D

0|1
    1|0
    • Benim de hedeflediğim bi' kız var. Turistim yalanıyla kızı düşürmeye çalışacağım :D O yüzden sordum bu soruyu. Rus olcam, adım da Fyodor olacak :D Rus aksanıyla İngilizce konuşacam. Daha önce milleti çok kandırdım. Ama hiç bu işler için kullanmamıştım. Bakalım işe yaracak mı... :D

• sdgasdg senin neren isveçli abi (isveçlileri anlama konusunda tecrube level'ım master'dır.) İsveçe göç etmiş yahudi çok onlara benziyosun

• sdgasdg komişmiş patantini al bence ;) yahudi diyerekte soğuk ve gereksiz lafını espiri olarak alıyorum ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• açıkçası ne yalan söyleyelim benim için şanslarının daha yüksek olma durumu olabilir. yabancı erkeklerle daha sağlıklı ilişkiler yürütülebileceğine inanıyorum. kanımca, olayı sadece 'vücut yapısı' ile değerlendirmemek gerek. türkiye'deki erkeklerin düşünce yapısı düşünüldüğünde, bu erkekleri tercih ediyor olmak gayet doğal. 'asarım keserim' 'güç bende' düşünceleri yoktur bu erkeklerde. bu erkekler, namusun sadece kadın bedeninde değil, insan vicdanında olduğunu anlamışlardır. sorduğun sorulara gelirsek, gayet normal bir şekilde muhabbetimi ederim. hoşlanırsam ben kendim bile isteyebilirim telefon numarasını. fazla yakınlık konusunda ise tam bir şey söyleyemiyorum, tamamen o anki duruma, psikolojime, koşullara bağlı.

1|0
    0|0
  • kesinlikle onla çıkardım. ya en azından onlar odun değil, kaba değil, iğrenç davranışları yok. (puan verirsen sevinirim<3)

0|0
    0|0
  • hiç sevmem o kimki öpecek hem ? ülkesine defolsun hemen :)

0|2
    1|0
  • Pan kimmis o carparim iki tane degil kafeye oturmak degil opmek gozunun ucuyla baksin bi:) yok yaelin yabancisini napiyim ben boyle degerlendirme olayi yok oyle bir dunya en azindan benim icin oyle.

0|0
    0|0
  • Avrupalı ya da avro-amerikalıysa olabilir başka etnik kökeni andıran dış görünüşü varsa konuşmam

0|0
    0|0
  • valla bir hafta önce başıma geldi ama Türkiye'de değil fransada.Benden çok hoşlandığını söyledi saçlarıma falan dokundu ama red cevabını aldı.Ellin yabancısıyle ne işimiz olur türkler dururken :)) Benim görüşüm bu.

0|0
    0|0
  • eğer hoşlanmamışsam ve zekice bir bahaneyle yanıma gelmişse kaçarak uzaklaşırım oradan

0|0
    0|0
    • "Zekice bir bahaneyle yanıma gelmişse kaçara uzaklaşırım" :D

• gelmemişse olucaktı telden yazıyorum :D

• no hestır pezewenk :):))

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bi dkka yabancı dil bilen kaç tane bayan tanyorsn

0|0
    1|0
Yükleniyor...