Birinin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız ?

Birinin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız ? Biliyorum klişe bir soru ama en ufak ayrıntı bile önemli şu an,aşkını çok iyi gizleyen insanlar da var çünkü..

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendi düşüncem ( gözlerinden ).

Aşk'ın gözleri sıcaktır. Seni ister. Sana bağlar kendini. Sana anlatır herşeyi. Gel der. Git der. Seni kırmaz. İnciltmez. Sana bütün olumsuz davranışları silip atar. Sana senin isteyeceğin şekilde davranır. Her ne istersen onu yapar. Sorgulamaz. Sizin en zor anınızda sizin yanınızda olur. Arkadaşça değil aşkça olur. Teşekkürler.

1|0
    0|0
  • Herkes aşkını gizleyebilir ama beden dilini gizleyebilmek mümkün değildir, beden dilini gözlemleyerek sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz. Göz kırpma sayısında artış ve göz bebeği büyümesi, saçları ile oynaması, kaşlarının hareketleri, yakınlaşması vb vb.

0|0
    0|0
  • bu herkese göre değişir ki ama :/ kimisi sever, ilgi gösterir, kimisinin önceden yarası vardır hiç belli etmeyedebilir. Ucu aşırı açık bir soru. Ancak genelleme yapılabilir. Onu da buraya yazmak mantıksız. Zaten biliyorsunuzdur.

1|0
    0|0
  • sürekli seni gordugunde bakması :)

1|0
    0|0
  • Siz onu, veya osizi düşündüğünde kalbinizde bir heyecan vekıpırdama olduğunu fark ediyorsaniz ikiniz de aşıksınız. Mesela sen onu düşundugun anda, ondan sana bir mesaj veya tel geliyorsa, biliniz ki onun kalbi sizi hisediyor.

0|0
    0|0
  • benim üniversite yıllarında bir arkadaşım vardı çok sevdim ama söyleyemedim :) şunu hatırlıyorum ben istemesemde gözlerim onun gözlerine bağırırdı seni seviyorum diye bazen titrer yürümek isterdim daha neler neler ... ah şiiirler yazdırttı bana :)

0|0
    0|0
  • farzı misal ben 4 senedi iyi rol takındık. hala da takınıyoruz. bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • bakışlarından anlarım

0|0
    0|0
  • kafa yormaya gerek yokki bana karşı bişey hissediyomsun diye sorarsın söyler :)

0|0
    0|0
  • aşk gizlenemezz... gizlenen aşk aşk değildir. gizlediğini düşünen kişi sadece kendini kandırır...

0|0
    0|0
  • zamanlama manidar

0|0
    0|0
  • kızkantrmaya caliş egerde seni kiskansa demek sevyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...