Siz olsaydınızz??? :(

düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Düşünün ki hiç kolay sevemiyosunuz, ısınamıyosunuz kimseye, ilişkileriniz 2 ayı geçmeyi istediğiniz sevgiyiyi - sevgiliyi bulamıyosunuz. yalnız geçiyo günleriniz yıllarınız. sonunda birini seviyosunuz hem de oldukça çok. o da sizi seviyo evliliğe doğru gidiyosunuz 6 ayı bulmuş ilişkiniz... sonraa tesadüfen öğreniyosunuz ki ilk ayınızdayken yani henüz ilişki tam oturmamışken sevgiliniz bir başkasıyla daha görüşmüş bir kaç kez. ve biraz samimice. inanılmaz zor bir durum bu. her şey çok yolundayken ailesine sizden bahsetmiş sizinle ilişkisi olduğunu herkese duyurmusken ve siz onu zor bulmuş çok sevmişken... ne yapılır arkadaşlar? harcanır mı şimdi bu ilişki? ayrıl gitsin demeden önce biraz düşünün lütfenn.

Güncellemeler:
fikir verin lütfennn

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• eskiyi silip atmamışsa işin zor eğer o kişi ile olan muhabbetini kaldırabiliyorsan dewam yok kaldıramam dersen sen bilirsin ilerde hatırlamam diyorsan dewam

0|0
    0|0
    • yaaa çok seviyorum onu affetmek için yanıp tutuşuyorum. ama gururumu ne yapıcam peki?

• benim aklıma gelirdi ben bunun değişik bir versiyonunu yaşadım boş konuşmuyorum yani kısaca sana bişi desem vicdan azabı çekerim

• bukadar zaman geçti hala aklımda

Erkekler Ne Diyor 2

• öğrendiğinde.. bunu sana o mu söyledi yoksa sen o söylemeden mi öğrendin ona göre yorum yapcam.

0|0
    0|0
    • o söylemek zorunda kaldı.

• ekliyorum seni ordan anlatayım ok.

• geç oldu yarın anlatayım.

• Bence düşün biraz capkinlik erkegin dogasinda var eger sana guven veriyosa ilişkiye devam

0|0
    0|0
    • sen benim yerimde olsan ne yapardın?

Kızlar Ne Diyor 1

• ne olursa olsun bu aldatmaya girer benim gözümde.bırak 1. ayda bunu yapmıyı ilişinin adı konduktan 1 gün sonra da yapsa yine aldatmış sayarım. çok zor bir durum allah sana kolaylık ve sabır versin. ne desem bilemedim

0|0
    0|0
    • offf yaa bu erkekler neden böyle

Yükleniyor...