Ölüm dediğin nedir ki ?

Ölümden korkmadığınız oldumu hiç ? Elinize bir jileti ya da buzdolabından ilaç kutusunu alıp,önünüze koyup intiharı düşündüğünüz ? Yüksek bir binadan aşağıya bakarken kendi cesedinizi hayal ettinizmi aşağıda ? Rüzgar hafif hafik eserken bir öğleden sonra,sadece rüzgarın sesi varken kendi mezarınızı ve mezartaşınızda doğum tarihinizi isminizi hayal ettiniz mi ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• canlı iken boş bir mezar kazıp içine girmek istiyorumki dünyada olan olayları hiç kafama takmıyım

link aynı böyle bişey ölümden başkası yalan ben 30 senenin hayalini kuruyorum ama belki 2 gün sonra ölücem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ölmek kolay da arkadan kalan insanlara ne olacak diye bir düşünmek lazım...

0|0
    0|0
    • Ölenin arkasından yaşam devam ediyor.En geç 1 yılda herkes adapte oluyor ölensiz yaşamaya.

• Yaşamaya devam etmek unutmak demek değildir,her ölenle birlikte arkasındaki insanlarında bir parçaları ölüyor...

• Peki.

• Ölmek cok kolay bırsey sadece 5 dakıkanı alır

0|0
    0|0
    • Bu beş dakika için bir ömür yaşamak saçma değilmi.60 yıl önce 40 yıl sonra farkedermi ? Final aynı.

• O ömrü kendın için yasıyorsun kımse ıcın degıl

• Peki.

• Ölümden kim korkmaz ki, ben korkuyorum açıkçası. Ama ölümden korktuğum kadar sevdiklerimi kaybetmekten de korkuyorum..

0|0
    0|0
  • evet her insan ölümü ve nasıl öleceğini düşünür mutlaka

ben korkuyorum ölümden umarım geç ve kolay bir şekilde ölürüm

0|0
    0|0
  • 10 yıldır hayat çok basit geliyor ve ölümden gerçekten korkmuyorum. Yani sevdiğim kişilerinki hariç.

0|0
    0|0
    • Seni anlıyorum.Ölümden korkmadığını değil korkamadığını biliyorum.Kalabalık bir caddede bir bankta oturuyoruz biz.Etrafımızdan insanlar geçiyor.Sarılıp geçen sevgililer,Şaka yaparak geçen öğrenciler,bebk arabasını süren bir kadın,acelesi olan bir adam geçiyor.Biz sadece bakıyoruz ve neden "etrafımızdan geçen bu kadar insandan birisi biz değiliz ?" diyoruz kendimize.Biz neden bankta oturuyoruz.Oturan neden bizi ?

Erkekler Ne Diyor 4

• ooo intihar özel ilgi alanım... :) :) :)

profilimdeki yazıyı oku bir istersen :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 2 kilo domates

0|0
    0|0
  • Kafan mı güzel kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...