Kızlar neden serserilere karşı alçak gönüllü?

Kızlar neden okulda adam gibi numaralarını isteyen beyfendi erkeklere numaralarını vermezken;

Metrobüs beklerken yoldan geçen pervasız serserilere numaralarını 2 dakikalık talepkar konuşmayla verir ?

NOT:He la he hiçbir kız bana numarasını vermiyor kuyruk acım var ondan soruyorum!?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• yok canım ne alcakgönüllüğü estagrfirlah nasıl yazılıo bu ya :sdsa:fdh:gyhk:HGJ

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Lan adamın saçtan sakaldan size ne soru sormuş. Üstelik yok öyle bişe,kimse her önüne gelene numara vermez

1|0
    0|0
  • yanlış bı genelleme olmus bence

0|0
    0|0
  • Ben mesela her 1 saat yalvarip lutfen diyene veriyorum.

0|0
    0|0
  • o saçı skalı kes önce bn numara vercm sna :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• not kısmın acı ve komikti, beni yanlış anlamada profildeki sensen berberler seni özlemiştir heralde, biraz bununda etkisi olabilirmi

1|1
    0|0
  • Bence sana denk gelmemiş. Çünkü o fotodaki sen isen kesin bişeyler olurdu. Benim saçıma takılıp daha sonra numaramı isteyen oldu. Bonus ilgi çeker.

0|0
    0|0
    • Ben istediğimi alıyorum sıkıntı değil ben diğerleri çin sordum adam takım elbise giymiş traşını olmuş derslerinde başarılı kız naza çekiyor yolda serseri iki laf ediyor ay canım numaramı vereyim call me maybe durumları oluyor

• Orası öyle zaten. Lisede ben de öyleydim, hiç şansın olmuyo. İlgi çekecek bişey değil mallesef.

• kızlar var mıöyle birşey

0_0

0|0
    1|0
  • Hafız o saçlara serçe girse çıkışı bulamaz yok olur..

0|0
    0|0
  • efendi olan adam önüne gelen kızdan numarasını mı istermiş, bonus kafa ! çakal seni !

0|0
    0|0
Yükleniyor...