Galatasaray´a Yeni Yıldızlarmı Geliyor?

Ünal Aysal transferde büyük bombaları sona bırakmış İnterden savunma oyuncusu Ranocciha ve orta saha oyuncusu Guarini transfer edecekmiş ne dersiniz bu transfeler Galatasaraya güç katarmı?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• İyi futbol iyi futbolcularla oynanır büyük maçlar büyük oyuncularla kazanılır Juve Maçında Drogba indirdi Sneijder attı o bakımdan mutlaka yıldız isimler almamız şart bu 2 oyuncuda mevilerinde süperler özellikle Guarin muhteşem bir orta saha oyuncusu umarım alırız.

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• bu güne kadar işe yaramaz birsürü yabancı transfer yaptınız hepsi elinizde patladı şimdi bedavadan kiralık veriyorsunuz bunlar gelse yine aynı olacak iyiki yabancıya sınırlama koydu tff

0|2
    1|0
  • Takımda geçen seneki gibi beraberlik yok önce bunu sağlasa daha faydalı olur.

1|0
    0|0
  • bır takıma bu kadar zulmedılmez,yeter artık messıyıde ıstemıyorum ronaldoyuda,her gelen bır seyler verecegıne goturuyor takımdan,bu takıma transfer degıl ruh lazım...aç olacak oyuncu aç..

0|1
    0|0
  • galatasaraylılar rıdvan dilmeni sevmiyoruz diyor,izlemeyelim diyorlar yüzde yüz futbolu ama bakıyorum rıdvan dilmenin söylediği sözleri papağan gibi tekrarlıyorlar,iyi futbol iyi futblcularla oynanırmış bizde tersini biliyoduk iyi futbol kötü futbolcularla oynanır diye.

0|1
    0|2
  • Yıldız istemiyoruz, ruh istiyoruz.

0|1
    0|0
  • bir Beşiktaşlı olarak ünal aysal ın transfer politikalarını paraları böyle harcamalarını bizim yıldırım demirörene benzetiyorum tahminime göre gs aynı bjk gibi 500-600 trilyon borca girecek önümüzdeki yıllarda gidişat onu gösteriyor

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • kızlar ve futbol çok alakasız ...

0|1
    0|1
  • Çok iyi olur çok da güzel olur =)

0|1
    0|0
  • hayır katmaz gs nin kadrosunun degismesi yanlıstı orta sahayı tamamen selcuga emanet etmeleri lazım takımı duzeltmelerı lazım buda 1.5 sene alır artık size messi gelse katkı saglamaz :)

0|0
    0|0
  • ikisi aynı anda gelmeyecek bence yabancı kontenjanından dolayı. hücumdaki sıkıntı savunmadan daha büyük. umarım guarin gelir. ayrıca koray ve endoğan'ın gelmesi bunlar kadar önemli lig için.

0|0
    0|0
  • saçma bişey olur transfer yapmamak daha mantıklı bir oyuncu alıyosun sistemi onun için değiştiriyosun gs bu sene oldukça çok oyuncu aldı ve alacak gibi tamamen sistemi yapıyı değiştirece daha beter olacak

0|0
    0|0
  • Ya alın şunu şurdan fanatik kız iğrençliği başladı yine*

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biz transfer değil Fatih Terimi istiyoruzz. Fatih Terim 2 senedir bu kadroylaa üstün başarılar sağladıı

0|1
    0|0
  • bilmediğim futbolcular ama transferler şart

1|1
    0|0
    • verdim 5 yıldız şükür annem çağırdı geldim :))

• Bende çok tanımıyorum ama herkes iyi futbolcu diyor canım:)

• Guarini gereksiz transfer ama Ranocciha ile görüşülebilir zaten çilek mevsiminde değiliz yazları da 1 tane çilek alsak bile dünyalar bizim olacak duruma geldi malum döviz

0|0
    0|0
  • şuana kadar 4 transfer yaptınız 10 transfer yapsanızda bu sene şampiyon fenerbahçe :)

0|1
    0|2
  • salatasaraydan cacık olmaz.

1|2
    2|5
Yükleniyor...