Sorum hem Erkeklere hem Kızlara

Nasıl kızlardan hoşlanırsınız?

Sürekli Karşılıklı atıştığınız kızlardan mı?

Yoksa sözünüz dinleyen kızlardan mı?

Bazı erkekler dediğinden çıkıldığında çılgına dönüyor bazılarınında kızın diklenmesi hoşuna gidiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kızlar durum sizin için de tam tersi. Siz ne düşünürsünüz?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• benim istediklerime tamam demeliki bende onun isteklerine hayır diyemeyeyim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sadece bu kıstası kullanıyorsak sürekli atışan tipler heyecan verici ama uzun vadede can sıkıcıdır

yani herşey olmuş bitmiş seneler geçmiş iş evlenmeye geldiği zaman bu tipler 1-0 geridedir çünkü kimse karısı başına buyruk olsun istemez

onun dışında bu söz dinleyen kızlar daha iyi bir izlenim bırakıyor gibi

1|0
    0|0
  • kisiden kisiye degişir

0|0
    0|0
  • kız dedin mi kibar ve sevecen olmalı, bezdiren olmamalı. zaten bayanlar kibarlığından sevilir

1|0
    0|0
  • beni dinleyen kızlardan

1|0
    0|0
  • eskiden kişilik kriterlerim vardı.uzun zamandır evlilik gibi bir şeye saçmalık gözü ile baktığım için ben kaputun altından daha çok kaportayla ilgileniyorum.

0|0
    0|0
  • Kademe kademe sınıflara ayıramayız ya da kriter belirleyip arayış içine giremezsiniz. karşınıza çıkan insan fikirlerinizi kriterlerinizi belli edecektir zaten ya daha da seveceksin bağlanacaksın ya da kendinden soğutacak bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Benim dediklerime tamam desin gönlümün sultanı yaparım onu :D

0|0
    0|0
  • özgürlüğünü benim elime vermemeli ama bu didişmek anlamına gelmiyor yanında huzur bulmalı iyi dost olmalıyım öncelikle

0|0
    0|0
  • Aniden diklenip sonra sakinleşen birazda cilveli :)

0|0
    0|0
  • Salak olmamali inatçı olmali fizigi düzgün ve bakımlı olmali

0|0
    0|0
  • Zeki olmalı

0|0
    0|0
  • ortaya karısık alayım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0