Kapat

Kanal tedavi'nin ilk aşamasını bugün yaptım ? Yaptıranlar deneyimlerinizi benimle paylaşırmısınız ?

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar diliyorum.

Bugün kanal tedavimin ilk aşamasını yaptırdım önce dişin çürüğünü temizledi sonra kökleri temizledi kökleri temizlerken biraz acı hissettim, sonra sakıza benzer maddeyle dişimin içini doldurdu, şuanda üstünden 5 saat geçti dişim de ağrı yok fakat hissediyorum ağırlığını hafiften de bir sancı seziyor gibiyim, ağrı kesici atmam doğru olur mu?, gece ağrı yapabilir mi? ya da ne zaman sonra ağrılar başlıyor?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağrın birkaç saat sonra başlıycaktır.

Çekilmez tiksinç bir ağrı resmen zonkluyor.

Şayet doktorunun önerdiği bir ilaç varsa kesinlikle hemen iç çünkü gece uyutmuyor.

Sinirlerin alınmasından dolayı olsa gerek.

Soğuk sıcak şeyler tüketme.

0|1
    0|0
    • Suanda attım dolorex diye bir ilaç 50 mg etki etmesse aprol atıcam

• Aylarca ugraştım 11e yakın düşürdüm o geçici dolguyu :D Dikkat et düştügünü farketmiyorsun :D Gözlerini kapa doktor ugraşırken ve hassas diş macunu kullan bir süre

0|1
    0|0
    • Doktorun taktığı gözlükten her şeyi izledim :D

• Hahaha :D Dikkat et yediklerine sert şeyler yeme ki dişin çekime gitmesin ve dişinde iltihap var mı senin :D

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• ağrın az seviyede olabilir olmaya da bilir. dişindeki problemin çürüğün sonuçlarının ne aşamada olduğunu net bilemediğimiz için söylemek zor.

gereksiz ağrı kesici alma bence ağrırsa alırsın. doktorun söylemediğine göre ağrımayacağını öngörmüş olabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...