Yarın işbaşı yapıcam çok garip bir duygu bir bakın bakiim

Yarın bir yerde çalışmaya başlıyorum aslında çalışmak denmez para almıycam ama bir 6 ay her sabah 8 akşam 5 gidip iş öğrenicem. Çok garip bir duygu. 6-7 aydır tembelliğe alışmış bir bünye için zor geliyor gençler sizce ilk günüm nasıl geçer:S

Güncellemeler:
İş avukatlık stajın bitmesine 6 ay var o arada işi öğrenicem işte belirtmeyi unutmuşum.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben de 6 ay önce ülke degistirdimn ve 6 ay boyunca is aradim. Ondan öncede bir süre is aramistim. 1 hafta önce ise basladim. Seni cok iyi anliyorum. O heyecan tarif edilemez. Aslinda heyecan degil de, endise. Gerci senin icin pek endise durumu olmnaz sonucta sen yeni ögreneceksin. Ben isi bilen kisi olarak baslayacaktim ve "ya yapamazsam" endisesi vardi. Neyse. Ilk günden dedim ki hic korkacak bir sey yokmus. Böyle seyler senden cok is verene ve ortamina bagli aslinda. Insan pozitif seyler duydugunda daha verimli calisiyor. Patronum ilk günden beri bana hep cok basarilisin vs gibi laflar söyledi. Cidden öyle düsünüyor mu bilmem ama motive etmek icin söyledigi fikri bile güzel. Demek istedigim, sen yine oldugun gibi davran. Heyecanlanma. Ortamin iyise sen de iyi olursun. Degilse zaten 6 ay deneme süresiymis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk bir haftayı atlat gerisi gelir benim genelde ilk günler hevesle gelir şükür ki gerisi de güzel gider.

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • ilk günler berbat geçer her zaman

0|0
    0|0
  • Neee nee ne benim neden bundan haberim yok aceba :(

0|0
    0|0
  • ohaa altı ay iş mi öğrenilir ayıptır sorması ne işi ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ortama alışana kadar berbat geçer için sıkılır çok berbat bişey :D

0|0
    0|0
  • ilk gün her zaman çok zor geçer bide işin ayaktaysa daha zor geçer otursan bile psikolejik olarak bile kötü olursun

0|0
    0|0
    • Yok masa başı ya bilgisayar ağırlıklı

• yinede zor geçer rahata alışmışsındır

• Hiç sorma ya:=) bugün gittim gömlek ceket falan aldım ne güzel kazakla çıkıyordum dışarı artık resmi de giyinmek lazım:S

• Hadi hayırlı uğurlu olsun bro.

0|0
    0|0
  • Ne gibi bir iş bu acaba

0|0
    0|0
  • 6 ay deneme süresi çok uzun gibi geldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...