Part time iş arıyorum, bilgisi olan var mı?

Farkındayım böyle çok soru sorulmuş ama tarihlerini göremiyorum o yüzden güncel bir bilgi alabilirim umuduyla ben de soruyorum. Acil part time işe ihtiyacım var. Çok yere başvurdum ama geri dönen olmadı. Bildiğiniz kesin eleman ihtiyacı olan, kesin girebileceğim bir yer var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

(İstanbul, Avrupa yakası)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• evine okulunada yakın olsun mu ?

0|0
    0|0
  • avmlerde ki mağazaları dolaşabılırsın bizimle çalışmak istermısınz yazısı asılı olanlarla konuş .

1|0
    0|0
    • Avmleri dolaştım da dönen olmadı işte. Bir de part time istemiyorlar pek. O yüzden internetten aramaya devam ediyorum...

• bulursun orda merak etme bol şans.

• Teşekkürler

• Şehir çok önemli bu konuda...

1|0
    0|0
  • Kurumsal firma çevreniz varsa ya da ikna kabiliyetinizle firmalarla görüşebilirim diyorsanız, bizim seyahat acentamızda sattığınız biletin karı üzerinden(%15-20 sizin hakkınız) bizimle çalışabilirsiniz. ..

0|0
    0|0
    • İkna kabiliyetim ve inandırıcılığım gerçekten yüksek. Ama çevrem çok geniş denemez. Sadece prim üzerinden mi maaş da dahil dimi?

• hayır dahil değil sade prim

• http://www.youtube.com/watch?v=WzC3mauuoyw bunu sabırla izle ilgini çekerse yardımcı olurum her türlü. ama önyargılı yaklaşma

0|0
    0|0
  • Bulabildiniz mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...