10 puanlık (aslında 7) fark kapanır mı? (Anket, Galatasaraylılara özeldir.)

Telekom'da oynanacak maçı gözeterek 7 dedim.

diğer takımların taraftarlarından çok rica edeceğim, oy kullanmasınlar. (kullanacakları oy belli çünkü.) Galatasaray ailesi olarak ne durumdayız, onu görelim.

bir umutsuzluk, bir yılgınlık var forumda ve bu hiç hoş değil.

oysa Derwall ne demişti:

"Galatasaray adının olduğu her yerde UMUT vardır."

• Galatasaray'ım, 10 (7) puanlık farkı kapatacaktır. Takımıma güveniyorum, elbet toparlanacaklar.
    53% (9)33% (7)42% (16)Oy Ver
  • Galatasaray'ım, 10 (7) puanlık farkı kapatamayabilir belki. Fakat azaltacaktır.
    12% (2)19% (4)16% (6)Oy Ver
  • Takım iyi oynamıyor. Fenerbahçe, farkı daha da açacak gibi maalesef.
    35% (6)48% (10)42% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ligin en çok pozisyona giren takımıyız ama nedense gol atamıyoruz demekki forvetlerde bir sıkıntı var özellikle Drogba´nın gol ortalaması çok düştü ve sahada bu aralar geziniyor transferde bazı isimler geçiyor Guarin,Nani ve Farfan vs.Transfer yaparsak Şampiyon olabiliriz ama kimse şunu unutmasın bu takım İtalyan devi Juventusu Şampiyonlar liginde saf dışı bıraktı geçen sene Arenada Real Madrid´e ecel terleri döktürdü Galatasaray her zaman Galatasaraydır.

1|1
    0|1
    • Haldun Üstünel olacaktı ki şimdi...

Kızlar Ne Diyor 7

• Sinsice sızdım soruya.

Bir Fenerli lazımdı bence. Neyse, B dedim.

Fark kapansın da çekişmenin tadı olsun.

0|1
    0|0
    • hain aramıza sızmış Ta ta ta öldün çık :D cevap için eyv başkan

• Efenim çekişmenin tadını sona saklayın bir kaç hafta kala yine kaptırırsınız siz :)

• En çok istenilmediğim soruları cevaplıyorum. Hastalık =/

• Galatasaray bitti demeden bitmez öncelikle kötü forvetlerimiz olduğunu hiç ama hiç düşünmüyorum Drogba'yı kim bulmuş ki biz kaybedelim? Orta saha çalışırsa iyi bir şekilde forvetlerde çalışır önemli olan onlara topu ne kadar indirebiliyoruz? Melo stoper'e geçeceği yerde ön libero olsa hem savunmaya hem orta sahaya yardım eder muhteşem maçlar çıkarırız ama lisans sorunları nedeniyle şu an çıkmazdayız ama eminim fark kapanacak

0|1
    0|0
  • eğer burak umut drogba düzelirse farkı kapatırız

1|3
    3|3
  • kapanır kapanır kapanmasa ne olacak Galatasarayın başarısı belli bunlar resmi prosedürler biz kimin ne olduğunu biliyoruz :)))

0|1
    0|0
  • Takım iyi oynamıyor. Fenerbahçe, farkı daha da açacak gibi maalesef.

0|2
    0|0
  • Kapanr biz nerelerden döndük ama son gülen iyi gülüyo dimi

0|1
    0|0
  • umarım galatasaray yenilir. aslında bu sadece adetten. neyse.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 7 puan çok rahat kapanırda yönetim bu sezonu kapattı gibi yenilerin alışma durumu falan sıkıntı olabilir.

2|1
    0|1
  • galatasarayliym ama bu artık imkansız bence hem türkiye kupasini alıp hem yarı final görmemiz gerekiyo s.liginde yoksa bu sezonu sonunda takım fena olur

0|1
    0|0
    • imkansız diye bir şey yoktur, mucizeler ise biraz zaman alır.

umutsuzluğa kapılmayalım bence. ha, beklentileri de düşürelim ama umudumuz hep olsun. Galatasaraylıyız çünkü.

• Kelebeğime sordum olmaz o iş dedi anca fark azalır ama şampiyonlar liginde bir tur daha gelir dedi...

0|1
    0|0
  • mancini ile zor gibi

0|1
    0|1
    • Lan o 10 puan fark fatih terimin kayıpları yüzsüzlük yapmayın.

• mancini'nin bizim lige alışması zaman alacak gibi görünüyor zaten ve bu zamanı fener iyi değerlendiriyor.

• hayallerde yaşayın siz

0|0
    1|0
  • imkansız fenerbahçe varken bu sene şampiyon olamazsınız boşuna ümit etmeyin

1|0
    1|0
  • diğerlerinin oyu bellide galatasaraylılarınki belli değilmi:)))

0|1
    0|0
    • maalesef değil; bölünmüşlük var. inancını yitirmiş, 2. olmayı yeterli görenler.

Galatasaray için tek hedef şampiyonluktur.

• bence ikincilik bile tehlikede

• ta sezonun en başında dedim ki. cimbom bu sene 2. olabilirse öpsün de başına koysun. ha ha. dediler. fener uzak ara şampiyon olur dedim nihahahaha dediler :). tamam şampiyon değil şuan daha ama o nağralı atanlar da pek bir suskun. ama mancini süper adam! o terimin saçmasapan bilgisiz işlerini kapatacak. bu sene kaçıncı olursa olsun cimbomlular biraz sabretsinler. bence ülkedeki en iyi futbo stratejisini kuran adam. ama elinde adam yok! buda onun suçu değil. seneye çekişm bir lig olcak eminim...

Yükleniyor...