Erkekler bir kızın peşinden nasıl koşarlar

bir erkeğin bir kızın peşinden koştuğunu görmek çok az.

şimdi erkekler siz bir kızın peşinden koşar mısınz ? eğer koşmazsanız da nasıl bir kız sizi peşinizden koşturabilir ? koşmaktan kastım yüzsüzlük değil kızda da bir şeyler var gibi ama emin değilsiniz

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Çok hoşlandığım aşık olduğum kızın peşinden koşarim onunla ilgili ne bilgi varsa toplamaya çalışırım sonra onları tesadüfmus gibi denk getiririm bir şekilde aklında yer edinmeye çalışırım kapıdan kovsa bacadan denerim şansımı baktımki durum aynı sildimi aşık olsa fayda etmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Peşinden koşturmak yerine, el ele tutuşarak yürümeye ne dersiniz ? Ben ce bu daha romantik..

0|0
    0|0
  • Genelde erkekler hüsrana uğradıkları için koşmuyolar galiba artık kızların peşinden.Bende koştum ama yine hüsran...

0|0
    0|0
  • kizda biseyler varsa bana karsi kosarim pesinden ilgilenirim arar sorarim hep.jestler falan yaparim.ha baktim olmuycak gibi ya da karsilik yok hic kosmam

0|0
    0|0
  • nerede çok az kızlar koşturuyor ama fazla koşmaz söyliyim sana gurur yaptırmaz bunu

0|0
    0|0
  • valla can sıkıcı bir durum senin dediğin bende net olamıyorum ben çok severim ama onun sevgisinden şüphe edince açılmak rahat olmuyor ...

0|0
    0|0
  • ortalama 25 km/s hızla koşarız.

eğer kız bizi seviyosa ve geri dönecekse koşmayabiliriz, inisiyatif meselesi.

0|0
    0|0
  • hoşuma gittiyse bunla yuva kurarım diye duşunduysem ve sırf havasından değil de nazlı oldugu için peşinden gidiyorsam . neden olmasın ?. ama flort için koşmam kimseye.

0|0
    0|0
  • ben kızların bunu hakettiğini düşünmüyorum hiç çaba harcamam açıkcası

0|0
    0|0
  • buna cevap verecek biri olmayı çok isterdim ama malesef, emin olduğumun bile yanına gidemiyorum çekindiğim için

0|0
    0|0
  • spor ayakkabılarımı geçirdimmi ayağıma koşarım kaçamazki benden uçanla kaçan bile kurtulmaz yakalarım

0|0
    0|0
  • sevdiğimin peşinden giderim ama koşmam yürürüm neden koşup yorayım kendimi

0|1
    0|0
  • Koşmuşluğum vardır ama tek sebebi ona sırıl sıklam aşık olmamdı.

0|0
    0|0
  • Niye koşayım o bana koşsun. Bir kızın peşinden koşan birçok erkek vardır.

0|0
    0|0
  • 1posta vereceği derse peşinden koşarlar gerisi ne yapsa boş yani ?:)

0|0
    0|0
  • artık kız ne zaman verirse o zmana kadar kosarız verdikten sonra o bizim peşimizden kosar

0|0
    0|0
  • ben sadece bakarım onun gelmesi lazım yoksa bu iş olmaz

zaten o yüzden bekarım :D

0|0
    0|0
    • peki niye bir kızın peşinden koşmazsın ? belki de doğru kız denk gelmemiştir.

• oğlaklar gururlu mu olur sevse mesela geri döner mi.

• O efsanevi sessiz, dünyevi kovboy gibi Oğlak erkeği de yalnız olmayı tercih eder gibidir. Ama değil, gerçekte yalnızlığı sevmez.

Çevresinde kendi ördüğü tuğladan bir duvar vardır

işte bazı şeyler uyuyor

ben gururluyum

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimse kimsenin peşinden koşmaz artık.

Eskidendi onlar.

0|0
    0|0
  • var öyle ben tanıyorum bikaç kişi

0|0
    0|0
Yükleniyor...