Çok kindar ve inatçıyım :(

neden bu kadar kin tutuyorum bilmiyorum birisi size kötü birşey yaparsa onunla bir süre konuşmazsınız sonra ne yaptığını unutur gidersiniz ve barışırsınız ama ben karşımdakinin bana ne yaptığını unuttuğum halde onunla konuşmamak da ısrar ediyorum yalnız kaldığımda tamam onunla yarın barışıcam bir daha kimseye kin gütmeyeceğim... diyorum sonra o kişiyi görünce kan beynime sıçrıyor ne yaptığını hatırlamadan ondan nefret ediyorum barışmamakta inat ediyorum ve ona kötü davranıyorum sonuç: vicdan azabı

Bazı insanların inatçılığıyla övündüklerine şahit oldum asla övünülecek bir huy değil

Kendimi bu 2 huyumdan nasıl kurtaracağım?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• sende sadece görünce kinin aklına geliyomuş görmeyince unutabiliyosun ben asla unutmam unutmuş gibi görünürüm ama unutmam aradan yıllar geçsede bir yolunu bulur mutlaka acısını çıkarırım

0|0
    0|0
  • can çıkar huy çıkmaz elekçi...

0|0
    0|0
  • kin kötü dür kuran oku namaz kıl

0|0
    0|0
  • kibirlisin

0|0
    0|0
  • akrep misin?

0|0
    0|0
  • Allah böyle kulları sevmez pek. Müslümanmısın bilmiyorum ama böyle bir şey var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu durumdan şikayetçiysen gidip o kişilerle tek tek konuş.

Hem inadından hem kininden vazgeçmiş olursun.

0|0
    0|0
  • kesinlikle bende çok inatçıyım. burcumuzla alakalı olabilir. bende pek faydasını görmüyorum bu inat yüzünden kendimi çok üzüyorum napalım biiizz

0|0
    0|0
  • bende oyleyım bı kere ona not verdysem kın degıl ınat gıbı bı daha agzıyla kuş tutsa yaranamaz...

0|0
    0|0
  • bende oyleyim bir kere bile olsa bana karsı hata yaparsa affetmem

0|0
    0|0
  • Sen böylesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...