BANA DERS VERMEYE ÇALIŞIYOR AMA BEN BANA DEĞER VERİP VERMEDİGİNİ ANLAMAK İSTEMİŞTİM

Ben konustugum çocuğa uzun bir günaydın mesaji attım az sevgi sözcükleri içeren sonunda da teşekkür etmemesini istedim o da sadece günaydın yazdı bende girdim ama cevap vermedim sonra ki iki gün whatsappa falan hiç birşeye girmedim bakalım sonra yazacak mi diye çünkü bana değer verip vermedigini anlamak için böyle bişey yaptım iki gün yazmadı dün gece iyi geceler yazmış bende sabah günaydın yazdım o da benim yaptigiMİ yaptı girdi ama yazmadışu anbana aynısını yapıp ders vermeye çalışıyor ne yapmalıyım ve değer veriyor mudur

Güncellemeler:
Peki ben simdi twitterimi.kapattim bu da twitlerini neden goremiyorum diye mesaj atti bu umursadigi girip ne yazdigima ozellikle baktigi anlamina gelmez mi ya aramaizda kotu bir olay yoktu zaten cok guzel konusuyorduk ben kasindim yani yzmadim ama orda da yazmamam gerekiyordu ve instagrama attigim fotograflarimi begendi aramiz kotu degil yani ama disardan bakinca kotuymus gibi geliyorbence degil sizce de boyle mi ben haklimiyim yani bence deger veriyor

SİZCE?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• o yazmadı ben yazmadım yazsammı.. bak bende de vardı bu sana açık açık söyliyeceğim.

Sürekli ben yazardım düşündüğümü değer verdiğimi bilsin. oda derdi değerlisin diye ama hatırlıyormu beni yazarmı die dşünüyordum aslında yazmıyordu pek... Son zamanlarda zaten kendisi hatırlayıp yazıyor bende yazıyorum tabi ki...

Kısaca sevecekse sevgilin olacaksa senin ne durumda olduğunu merak etmeli. sıkıntın varsa ilgilnmeli... Ben fazla sıkmadan ilgileniyorum henüz sevgili olamadık ama yanında oluyorum hep destek oluyorum. Sen ondan bnu almalısın bana yazmadı falan olmaz böyle...

0|0
    0|0
    • Bi kaç gün yazmadı bende hiç bir hesabima girmedim sonra yazdı merak ettiği için mi yazdı yoksa ders vermeye mi çalışıyor yoksa denedi mi ne yapacagimi görmek.için mi yazdı anlayamadım

• birbirinze ilk ben yazayım veya o yazsın düşüncesi ile bir yere gidemezsiniz. çok mrak ediyorsan soracaksın. benim arkadaşımda da var hep kendisine yazılmasını ister. hep ben hatırlanayım... dünyanın en saçma sebebi... sen şunu yapabilirsin. onu test ediceksin. yazıp yazmaması konusunda değil tabi... sen yavaştan soğumuş gibi yapıp kandırıcaksın. örn hal hatır sorduğunda atıyorum iyi işte bende arkadaşl konuşuyorum falan de kim derse furkan de mehmet de rastgele erkek ismi... çok iyi çocuk vs. eğer

• değer veriyor seviyorsa merak eder araştırı kim olduğunu gibi... oyun oyna yani :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• ders vermeye çalışmıyor senin mesajlarına cevap vermediğini görünce dengesiz veya sorunlu biri olarak görmüş bulaşmak istemiyor çok kötü bir izlenim bırakmışsın öyle yok değer veriyomu güvenilir mi gibi kafanızdaki soru işaretlerini böyle küçük oyunlarla anlamaya çalışmayın basitleşiyorsunuz

0|0
    0|0
  • inatlaşmayın ilişkiniz zedelenir bu şekilde asla bir sevgi bağı kurulmaz

0|0
    0|0
  • kızım silin şu whatsapp'ı*, yuva yıkıyor

1|0
    0|0
  • kafam almıyor ya...

0|0
    0|0
    • Benim de almiyor arkadaşım benim de siz erkekler daha doğrusu bu insanlık neden böyle nankör duygu yoksunu uffff yine efkarlandim sinirlerim bozuldu iyice napiyor anlasam ona göre hareket edicem

• yanlış kişinin peşinde koşuyor olmalısın

0|0
    0|0
  • böyle yapman kotu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu tür küçük oyunlar sabır gerektirdiği gibi sonu iki türlüdür ya sonunda gülersiniz ya ağlarsınız etkiye tepki aşamasında şuanda konuştuğunuz çocuk fakat biraz da sizi avucunun içine alma telaşında ve sanırım bu şansı ona uzun bir günaydın mesajı atarak vermişsiniz. erkekler de kötü bir tabir olacak ama ucuz buldukları kızları parmaklarında oynatır bu oyunu sonuna kadar götürürmüsün bilinmez ama dikkatli ol derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...