Sizce bu durumda nasıl bir tepki verir?

Arkadaşlar 2 dk zamanınızı ayırıp cevap verirseniz çok sevinirim sırf bu sorum için şimdi üye oldum arkadaşlar ben bankacıyım. 5 ay kadar önce işle ilgili bir tesadüf sonucu başka bankadan çalıştığı sudede bir kızla tanıştım. inanılmaz hoşlandım kendsinden. ama ne cep telefnunu isteyebildim ne de bir yemeğe filan davet edebildim kendisini utandığımdan. daha sonra iş telefonundan işle ilgili bir sey söylemek için aradığımda genel müdürlüğüne tayini çıktığını öğrendim. kahroldum. ne bir ortak arkimizi var, ne cebi ne de başka bir şeyi. facede vardır die düşündüm ve ekledim. kabul etti. bir kaç kez sohbet ettik faceden. ne soğuk davrandı ne de sıcak davrandı haliyle... profiline baktığımda ilişkisi olmadığını çalıştığı bankada hangi departmanda çalıştığını hatta paylaşımlarından evlenmek istediğini anladım. aklıma bir şey geldi 14 subatda kendisine çok güzel çiçek göndersem ve not olarak da bu değerli günün güzel bir arkadaşlığımıza vesile olması dileğiyle yazsam. sizce bu duruma nasıl bir tepki koyar? göndermelimiyim ya da gönderirsem de nasıl bir not yazayım. yardımınıza ihtiyacım var. şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

not: amacım lay lay lom değil onunla sonuna kadar her seye giderim.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence dediğiniz fikir oldukça güzel benimle bir ömür varmısın da yazabilirsiniz ama bence aşka geç kalmayın belki onunda gönlü vardır bunu denemeden bilemezsiniz

0|0
    0|0
    • gönlü olduğunu pek fazla sohbetimiz olmadığı için düşünmüyorum. 14 subatı seçmemin nedeni ise özel gün olduğu için etkilenme durumu daha fazla olur diye düşünüyorum. bana kalsa bugün bile gönderiririm. kendimi zor tutuyorum çünkü :D

• çikolata paketi göndermeyin bence kız ister gibi :) karışık yaptırın bol şans :) :)

• evet haklısınız abartmıyım. tsk ler, iyi günler...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• aga ters teperse bir şey kaybetmezsin bence had bol şans ;)

0|0
    0|0
  • Çicek az bence ufak bır kolye aalabılırsın kaçırma olm bu fırsatı kac defa böyle begendıgın bı kız cıkarkı karsına

0|0
    0|0
    • insanı adam gibi soru sorduğuna da pişman ediyorsun. tüm yazdıklarımı okuyunca sdc beğeni mi ortaya çıkıyor aşk mı? o kadar mı fındık beyinlisin?

• karakter olarak sdc iş icabı 2 kez gördüğüm her kızın cebini istemiyorum.

• Böyle kara kara dusunursun ozaman bedduamıda aldın hadı gecmıs olsun.

Yükleniyor...