Barcelona ya gs forması giydirip kadıköye gönderseler yenilirmi sizce?

barcelona ya gs forması giydirip kadıköye gönderseler yenilirmi sizce?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim sarı kırmızıya karşı bir itici gücümüz var en son sarı kırmızı kayseri geldi kadıköye 5 attık barcelona da sarı kırmızı gelirse 3-5 tanede onlara atarız

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

• valla bacelonayla tarihinizde kaç maç yaptınız bilmiyorum ama benim hatırladığım bir maç var kadıköyde ve barça sizi evire çevire anlarsınya baktınız olmuyo ışıkları kapattınız daha dün gibi aklımda bizede aynısını yapmıştınız demekki aydınlıkta utanıyonuz atanma yahu altı üstü biz kaldıracaz siz indireceniz

3|2
    0|3
    • siz kupa kaldırdınız dogru ancak biz stadı yakarız demedik sizin taraftarınız ilk derbide fener macı alırsa stadı yakarız dediler.

• tesebbus vardı ancak ordakı taraftar biz stadı yakarız demedik sizin ultraslan grubu fener arenada macı alırsa bu stadı yakarız dediler bizim taraftarlar boyle birsey demedi.

• valla tam ne söylediğini anlamıyorum çünkü ne dediğini bilmiyorsun kastın playy off maçlarıysa fener zaten bizi arenada yendi ve biz stad falan yakmadık

• Valla biz her maçta ezipte kupa aldığımız Arsenali Kadiköye gönderdik size 3 attılar Barçada tahminen 10 gol atar

1|0
    0|1
  • Sadede gel efendi :)

0|0
    0|0
  • soru güzel :D farkla yenilirler.

0|1
    0|0
  • feneri dağıtırlar. BARÇALARLAR

1|1
    0|0
  • her maçta arsenali eziyormuş gs,demekki gs premier ligte oynuyomuş haberimiz yokmuş.

0|0
    0|0
  • her an hersey olabilir :)

0|0
    0|0
  • Hey dostum bu benim lafım beleşe çalmak yok :)

0|0
    0|0
  • kupa bile kaldırırlar :)

0|0
    0|1
  • yenilir

0|0
    0|0
  • kendi formasıyla gelse yenebilir ama gs formasıyla gelirse fark yer.

0|1
    0|0
Yükleniyor...