Fikirlerinize ihtiyacım var ne olur :(

Çok berbat bir durumun içindeyim şuan. Gecem gündüzüme karıştı diyebilirim cidden napıcağımı bilmiyorum. bir çocuğu seviyorum ve koreli aşçı olmak için türkiyede staj yapıyo. Ya o kadar cok seviyorum anlatamam. Geçen gün tatrışıyoduk birden '' koreye gidicem ama seni seviyorum çok üzgünüm bu yüzden '' dedi.. Geçen günde bana tatlı falan yapmış. Şimdi üzüntüden o kadar saçmaladıkki sürekli birbirimize sataşıyoruz , saldırıyoruz 3 gündür üst üste tartışmalar bitmiyo allah kahretsin ki. Bir yıl sonra dönücek. Bazen mesajlarıma cevap vermiyo bende sinirlenip restauran ta gittiğimde konusmuyorum onunla sonra da bana neden benimle konusmadın diyo cok dengeesiz bisey yani. Napıcam ben ? Bazen neden cevap vermediğini anlamıyorum cidden ama neden sonradan soruyo ki benimle neden konusmadın diye acaba gitme konusu üzerinde konustuğumuz için ya da tartıştığımız için mi.. dünde yazmış ki '' sana dikkat ettim ama bugün bana hiç bakmadın çok şaşırdım '' olayın içinden çıkamadım bir fikrinizi söyleyin. Biraz durulalım diye de 3 gün falan konusmycam onunla hiç bir yerden. 9 şubatta gidiyo okul için bir yıl bekliycem sanırım. Ama sürekli ağlamaklı bir durumun içindeyim.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• hemen kore dizileri izle

0|0
    0|0
    • Ya ama ben burada ciddi bişey soruyorum eğer adam akıllı cevap vermiyceksen sus

• Tam bir sünepe defol

• sünepe olduğumu nerden çıkardın kezban?

Kızlar Ne Diyor 1

• kültür farkı falanmı acaba. bn öyle yabancı biriyle sevgli olmaya cesaret edemezdm dha türk erkeğni anlayamıosn ki koreliyi çözücen zor

0|0
    0|0
    • O fark etmez anlaşıyoruz biz :(

Yükleniyor...