İçinizden ne geçiyor?

Şöyle adam akıllı zor bir problemle karşılaştığınız zaman genelde ne yapmak istiyorsunuz?

Diyelim bütün dünya size karşı! Kaldınız tek başınıza. Ne yapacaksınız? Kalıp savaşacak ve herkese haklı olduğunuzu mu ispatlayacaksınız? 'Amaaaan, bana ne, kim ne düşünürse düşünsün!' mü diyeceksiniz?

Teşekkürler.

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yok oyle! Kim ne dusunurse dusunsun denirmi hic?

Hakliysam savasirim hiic korkmam,isterse iki cihan bir araya gelsin.

Zaten inatciyim malum Karadenizliyiz ki hakli oldugumu ispat icinse savas gerekirse herseyimi kaybetmeyi goze alirim yinede cekilmem.

1|0
    3|1
    • Aman damarın tutmasın zaten :) Çok şükür bana denk gelmedi o halin :))

• Tesekkur ederim hanimefendi:)

• Rica ederim efendim, ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben hergünümün planını yaparım Allah izin verdiği sürece bir mani gelmesse gece yatmadan önce yalnız odamda ışığımı kapatır sessiz sakin kendime sorular sorarım cevaplarım geçmişimde yaşadıklarımı hatalarımı hatalarımdan ders çıkarmışmıyım yarın ve ilerde ne yapacam yarın hayatımda olumlu ya da olumsuz bişey olursa ne yapabilrim diye düşünürüm bunu hergün yaparım ve gayette başarılı olurum önceden planımı yaptığım için yarın ne olursa ne yaparım diye düşünmüşümdür zor bir problemle karşılaştığım zaman mücadele ederim kaçmaktansa eğer kaçarsam o problem hayatımı etkileyebilir onu çözmessem insanı aşan problemlerde olabilir bunlarında Allahtan geldiğine inanıp tevekkül ederim bütün dünya bana karşı olsa ne yaparım öncelikle bütün dünya bana neden karşı ne yapmışımda dünya bana karşı geliyor onu çözmeye çalışırım eğer iyi bir şeyden dolayı dünya karşımdaysa bana inanacak insanları yanıma alır inanmayanlarla savaşırım kötü bişeyse zaten bunu yapmam insanları etkelemem tüm dünyayıda karşıma almak istemem:)

1|0
    0|0
  • Karşına bir milyon insan almak bir milyon fikir almaktan yeğdir. Bir hikaye dinlemiştim hatırladığım kadarıyla aktarayım. Vaktin birisinde bir padişah tarafından yönetilen insanlar kıtlık yaşamaya başlamışlar. O zamana kadar olan tüm tarla bahçeler susuzluktan kurumuş. Şehir yakınlarında tek bir dere varmış halen çok kuvvetli akan tek su kaynağı buymuş ama bunu içen çoban delirmiş. Zamanla susuzlukla mücadele edemeyen herkes tek tek içmeye başlamış. Şehirde en son padişah kalmış bu sudan içmeyen. İç demişler öleceksin içmem ben sizin gibi deli mi olayım demiş. Aralarından biri de demiş ki biz mi deliyiz siz mi padişahım. Ve padişah da içip delirmiş. Eğer bir dava karşısında tek kalan insan davaya bağlılığını ve inancını çok kolay yitirebilir.

1|0
    0|0
  • Ben tek kalsam da hep yanımda Yaratıcımın oldugunu biliyorum.Ve kendimi Gökhan sen iyisin Mutlusun senden süperi yok diye empoze ediyorum sonucta Çekim yasası gereğince evren bana hep istediklerimi sunmustur bu zamana dek hayırlısı artık yine böyle bir dönemdeyim ve Evrenin mesajını bekliyorum.Sanırım Savaşak için bu bedene sunulmuşum..

1|0
    0|1
  • galile galileo sevdası uğruna çarmıhlara gerildi zindanlara atıldı sürgünlere yollandı son sözü dünya dönüyor oldu sevdasının son sözü yine davası oldu galile öldü ama dünya hala dönüyor insan davası uğruna ölümlere meydan okumalı güneş balçıkla sıvanmıyor gerçekler bir gün aydınlığa ulaşıyor yeter ki insanın yüreğinde cesareti olsun...

1|0
    0|0
  • İçimde büyüklüğü tarifsiz bir sel var..Yıkıp geçiyor tam da şu anda..

Gardımı böyle zamanlar alıyorum genelde..

Gözlerim kara,kap kara..Yedi cihana eyvallahım yok..Azdan az çoktan çok gider...

2|0
    0|0
  • gerekene gerektiği yerde gereken cevabı gerektiği şekilde veriririm :D

1|0
    0|1
  • az önce kızın birsi beni yıkmasaydı iyidi. :p bu zeki kızları nasıl kandırıp evleniyorlar anlamadım :p hiç başarılı değilim bu konuda

1|0
    0|1
  • savaşmak ruhda gizlidir.haklı ısem sonuna kadar dilim döndüğü gücüm yettıgı kadar...

1|0
    0|1
  • hiç bişey yapmamak boş boş oturmak

1|0
    0|0
  • hakliysam alayinin ... sonunda kadar savaş

1|0
    0|1
  • Hic kimse pipimde olmaz

0_0

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Insanlarin düsüncelerini degistirmek,önyargilarini kirmak hic ama hic kolay degil.

Hele ki hepsinin...

Bu yüzden ne dediklerini,düsündüklerini umursamazdim.

Bildigimi yapardim...dogru buldugum sekilde davranirdim.

Anlamak isteyenler...anlayabilenler zaten etrafimda olurlardi.

...

Yani aslinda tam da su anda yaptigim gibi.

2|0
    0|0
    • İnşallah her zaman seni anlayan kişilerle karşılaşırsın.

• Iste bu yüzden insanlar kendini anlamak istemeyen insanlar ile yormamalilar kendilerini. :)

Zira bu insani hayattan yavas yavas sogutan bir sey.

• Doğru valla, bir de bi' süre sonra ön yargı oluşuyor 'Herkes aynıdır!' diye ki bu en kötüsü.

• Boşa kürek çekmekten hiç haz etmem.

Bir ben farkındaysam problemin, problem bende der burnumu sokmam.

1|0
    0|0
  • Kimin ne düşündüğü umrumda değil

1|0
    0|1
  • sonunda ölümde olsa haklıysamda kendimi haklı çıkarmaya çalışırım

1|0
    0|1
  • :D çokta umrumdaydı dsddfdf

1|0
    0|0
  • Bir problem olduğunda kaçıp gidesim gelir

1|0
    0|1
  • kaçarım.

1|0
    0|1
  • Savasıpta haklı oldugumu ispatlayamam. Hemde bütün dünyaya. 1 kişiye bile laf anlatmak cok zorken o kadar kisiyle ugrasamam. Banane kim ne düsünürse düsünsün de diyemem, sadece zamana bırakırım ama bu sırada da kendi yoluma devam ederim sadece sessiz kalırım.

Ben üstüne gidip direktikçe onlar daha fazla üstüme gelecektir.

1|0
    0|1
Yükleniyor...