Kendi doğum gününüzü kendiniz mi planlarsınız süpriz mi olmasını istersiniz?

Ben saçma buluyorum bu günü kutlamayı.Bi insanın kendi doğum gününü kendisinin planlamasıda ezikce geliyor bana :D arkadaşlarım veya ailem benim için bir şey yapmışsa katılırım ama onun dışında kutlamam saçma bulduğumu demiştim zaten.Peki siz kendiniz planlar mısınız başklarından mı beklersiniz?

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• yani umrumda değil pek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendim planladigim zaman boka sariyor yok o gelirse gelmemler filan her seferinde iptal ediyorum ben de. Son dogum gunumde en bastan soledim bisi yapcak misin diye soranlara hic bir sey yapmayacagimi saolsun arkadaslarim cok guzel suprizler yapti hic beklemedigim kadar guzel gecti. Kendim planladigim zamanda arkadaslarim soruyordu zaten napiyiruz bu sefer diye ama hep bir aksilik cikiyordu bos yere sinirim bozuluyordu.

0|0
    0|0
  • Doğum günü kutlamalarını sevmem. organizasyon yapılmasını bırakın telefon ile aramalarından dahi hoşlanmam. Ales'e denk geldiği gün yırtmıştım. Sevgilim 2-3 yıl uğraştı zannedersem o da artık vazgeçecek bana sürpriz yapmaktan hadi hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • valla ne yalan söyliyim hoşuma gider kız ark.ın kutlama hazırlamış olması hem bazen böle şeyler hayatta lazım yoksa monotonlaşır

0|0
    0|0
  • genelde doğum günümün hangi gün olduğunu unuttuğum ve o günlerde genelde sınavım olduğu için kutlamıyoruz 3 yıldır

0|0
    0|0
  • planlamam da sürpriz den de hoşlanmam... Doğum günü olayına karşıyım arkadaş...

0|0
    0|0
  • Ben de bilemedim bugün doğum günüm ben temde eve gitmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Ben hiç doğum günü kutlamadım kutlamamda çevremde beni tanıdığı için zaten böyle bir şey yapmaz.

0|0
    0|0
  • Kutlanmadı kutlamadım o yüzden bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • valla ben arkdas hayat bizden 1 sene daha çaldı diye üzülüyorum :D bırak kutlamayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• kendi doğum günümü kendim planmak... cok sacma kanımca:) hep sürprizi bekliyoruzz da yokk :)))

0|0
    0|0
  • Doğum günü kutlamıyoruz yahu daha doğrusu sürpriz bekliyorum birşey yapan yok..Yeni yaşıma girmiyorum 11 yaşımdan beri safddsgfgj

0|0
    0|0
  • Bende birtek ben boyle dusunuyorum saniyordum :) cok ezikce geliyo banada kendi dogumgununu kutlamasi bir insanin :)surpriz dogumgunlerini severm ama :)

0|0
    0|0
  • sürprizler kendin planlamaktan çok daha güzeldir her zaman

0|0
    0|0
  • Kendim yaparım

0|0
    0|0
  • Doğum günümü kutlamıyorum süprizde yapmıyorlar tek başıma içiyorum

0|0
    0|0
  • kendim kutlamam ama birisi jest yapabilrse mutlu olabilir =D

0|0
    0|0
  • Ben 3 Şubat eşim 12 Şubat biz önce kendimiz kutlarız sonra ailecek.))

0|0
    0|0
  • süpriz olsun :D

0|0
    0|0
  • Kutlamayi sevmem

0|0
    0|0
  • başkaları sürpriz yapmasını isterim tabiki sevildiğimi anlarım :D daha güzel :)

0|0
    0|0
  • Başkalarından beklerim :) sürprizleri severim :D

0|0
    0|0
  • baskalarından beklerim ama onlar yapmıcağı için kendim hazırlarım

0|0
    0|0
  • Başkalarından beklerim genelde ama kutlayan çok az olur

0|0
    0|0
  • bana kimse sürpriz yapmaz.