Nişanlımın bu yalanını yutmalı mıyım?

nişanlım bana 3 senedir kimseyle çıkmadığını söylemişti.mail adresini ortak kullanıoruz ve silinmiş öğelerde bir fotoğraf gördüm haziran 2012 tarihli ve bir çocukla elele.

bunu yutmak istemiyorum siz ne yapardınız?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• sadece sana yalan söylemiş

kabul edilir şey değil tabi güven sarsar

söyle bence durdukça düşündükçe kuracaksın kafanda

soğuyacak nefret edeceksin

0|0
    0|0
    • çok eski fotograf bu mailimi neden karıştırıorsun bana güvenin yok deyip üste çıkar

• aynı mail adresini kullanmışsınız

gereksiz mail silerken gördüm dersin

üste çıkmasına izin verme sen bana neden yalan söyledin de

neden saklıyorsun de

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben olsam sorardım. Ama bu soru şeklim onu yargılamaktan çok ılımlı yaklaşarak bana doğruyu anlatması tarzında olurdu. Mesela, bana neden yalan söyledin diye başlamayın sözünüze.

0|0
    0|0
  • Yutulacak gıbı degıl kım dıye sor bence yınede

0|0
    0|0
  • o fotoğraf çok önceden de çekilmiş olabilir kaldı ki içinde hep soru işareti kalcak ve ömür boyu seni kemirir ve evlensende başka şeylered güvensizlik ortaya çıkar ucunda ölüm yok ya açıkca al karşına konuş kafandakileri söyle

0|0
    0|0
  • Seni üzmemek için konu bir daha açılmasın diye ufak bir yalan söylemiş eğer kızı çok sıkıyorsan nefes aldırmıyorsan demiştir ama biz ne desek boş tanımadıgımız biri için önyargı yurutmeyelım kız ıyıdır ama boş bulunmustur demıs olabılır sen yınede sor mantıklı cevap alırsan kafan rahat olsun herkesın hayatında iyi kötü biri oluyor ama hala resım saklaması ve sılmemesı ılgınc geldı bana

0|0
    0|0
  • Bu saklanıcak bı mevzu değilki.iYİ kızı oynamaya gerek yok.Bence hesabını sor ki yalanın size nasıl zarar verdiğini farketsin.Çünkü güvenin zaten sarsılmış..

0|0
    0|0
  • Belki hata oldugunu anlamistir.belki o elini tuttugu adami insandan saymiodur.eger sensen nisanlisi

Bosver gitme uzerine o anlatir sana ilerde belki hem gecmis onemli tabi ama eger senleyse suann

Gelecege bakk iyisiniz demii

0|0
    0|0
    • ona bunu sormam lazım ama mailini karıştırdım demek istemiyorum orjinal bir fikrin varmı

• Söyle ozaman içinde kalmasın.

Oda açıklması neyse yapar çözersiniz sorunu.

İlerde eşin olucak neticede, kafan'da soru işaretleri kalmamış olur.

0|0
    0|0
  • bence konus o aciklama yapsin

0|0
    0|0
  • böyle bir şey yutulmaz geç karşısına ve konuş yine yalan söyleyip lafı gevelerse ilişkinizi tekrar gözden geçir derim

0|0
    0|0
  • göster ona nişanllısın sonucta evleniceksiniz yalan olmamalı ortada

0|0
    0|0
    • mailimi mi karıştırıorsun dieyecek

• desin ne var bunda şifresini verdiyse göze almış olmalıydı kaldıki silinmişlerde bulmussun o ortadan kaldırdıgını sanıyor

• belki arkadaşıdır,kuzenidir,hemen abartmışsın.

0|0
    0|0
    • sevgililer.ona bunu sormak istiorum ama mailini karıştırdım diyemem bir fikrin var mı?

• hani kimseyle cıkmamıstın o fotograf ney ozaman yalan sarsar insanı.. güven gıtmıstır emınım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• neden bana yalan söylediğini sorardım?

tabiki yutmam. çünki bu konuda bana yalan söyleyebiliosa diğer her dediğine sorgulayıcı gözle bakarım artık.

verceği cevaba göre yolunu belirle.

ama şunu da unutma. nişanlanan ve evlenen çiftlerden çok azı dürüstçe eski yaşamını söyleyebiliyo. nişanlın bunu söylersem onu kaybedebilirim diye de korkmuş olabilir.

sen sor cevabına göre yeniden düşün derim ben sana

0|0
    0|0
  • Yalancılık karaktere işlemiş bir problemdir.. Bence devam etme..

0|0
    0|0
  • bir erkeğe nasıl nu kadar çabuk kanıyorsunuz anlayamıyorum.bi kız şüphe duyuyorsa erkek yapmıştır bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Nişanlıysan evleneceksin. Ama kafanın içindeki bir tilki ile bu iş gitmez. Sor,öğren.

0|0
    0|0
  • Belki seni kırmamak için böyle bir şey söylemiş olabilir, çok yakın bir arkadaşı ve ya akrabası olabilir, belki fotoğraf 3 seneden eskidir de sonradan gönderilmiştir, sonuçta 2012 yılı 2 sene önceydi

0|0
    0|0
  • tabiki önüne sericeksin kartlarını

illaki bir açıklaması vardır

takdir sana kalmışş sonuçda ewlılık arifesindesin kafanda acaba lar olmamalı

0|0
    0|0
  • kimbilir daha kaç el ele resim vardıda sildi.

0|0
    0|0
  • sor başka söze gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sizinle nişanlı iken mi 2012 de başka 1 erkekle el ele?

0|0
    0|0
Yükleniyor...