Semih Şentürk´ün Fenerbahçe´ye Karşı Oynamaması Etik Bir Davranışmı?

Abdullah Kiğılı etik davranışlardan bahsetmeyi çok seviyor gerçi Basın Sözcümüz Şükrü Ergün çok güzel bir cevap vermişti ama şunuda sormak lazım Semih Şentürk Antalyaspora transfer oluyor kiralıkta değil bonservisiyle ancak Fenerbahçe yönetimi Semih´in sözleşmesine "Bize karşı oynayamaz" maddesi koyduruyor sizce bu etik bir davranışmı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• bugünki hıncal uluçun yazısında şöyle diyor ben sana semihi veririm ama sen bu oyuncuyu gs ya bjk ya ts karşı oynat yani benim şampiyonluktaki rakiplerime karşı oynat ama bana karşı oynatma bunun adı şikedir oysaki bruma anteple idmana bile çıkmayacak sadece kağıt üzerinde yapılmış bir transfer işin acı tarafı bunu daha önce bjk de yaptı verdiği oyuncuyu bana karşı oynatma diye madde koydu bunların içi dışı fesatlık tiksiniyorum bunlardan

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Kesinlikle değil adamın yıllarını bir anda sildiler resmen Semih gerçekten kırıldı bence hiç güzel bir şekilde başka takıma gitmedi zaten bu takımın neyi etik ki bizim aldığımız kararların etik olup olmadığına karar veriyor anlamış değilim

0|0
    0|0
  • etik olmasaydı antalyaspor alırmıydı bruma olayıyla bu çok farklı

0|0
    0|1
  • çok saçma bir karar

0|0
    0|2
  • iğne olmadan birilerine çok battık renktaş bizi örnek almaya devam etsinler

0|1
    0|3
  • Boşver sen onları renktaş onlar önce kendi kapılarının önünü temizlesinler şikeci olduklarını tüm dünya biliyor

0|1
    0|4

Erkekler Ne Diyor 10

• Ligte kötü gidince bizemi sarıyorsunuz yahu şu gs kazansında ligte avunsunlar yoksa 7/24 bizimle uğraşıyorlar brumanın oynamadığı halde antepe yollanacağı ne kadar etikse bu da o kadar etik

0|3
    0|1
  • Sonuçta alan takımda bunu bile bile alıyor vs.

1|3
    0|2
    • Brumaya alan takımda Sakat olduğunu bile bile alıyor ama sizin yöneticileriniz bu durumun etik olmadığını söylüyor

• Haklısın şuan ki 10 puanda şike..

Galatsaray'ın berabere bitmesi bile aslında şike.

Neyse eyvallah bro

• Alakasız bir cevap versende konuyu saptırsanda sanada eyvallah.

• madde o iyi bak antalya almak zorunda degildi.kimse karısamaz bunda transfer sikesi yok bruma gibi.acınızı anlıyabiliyorum puan farkı açıldı ama bu kadarda olmaz :)))

0|1
    0|2
    • Son 2 yılda elinizden 4 kupa alıdk Kadiköyde Şampiyon olduk belliki bu acılar sende daha geçmemiş

• Bence çok abartılcak bir şey değil oynamaması daha iyi bile olur bence..

0|1
    0|1
  • Semih şentürk fenerbahçeye karşı oynasa ve net gol pozisyonunu kaçırırsa siz ve yandaş medyanız şike diye bağırırsınız öyle bir madde yok ama inşallah ta vardır

0|2
    0|1
    • İlhan parlak Karabük-Fb maçında çok net posizyonlar kaçırdı Karabükspor tarihi farkı kaçırdı ama kimse kalkıpta şike var demedi

• karabük galip geldiği için olabilir mi?

• Bunun etikle ilgisi yok herhangi bir yanlış anlamaya meydan vermemek için alınmış bir önlem, semih Fenerbahçe'ye karşı gol kaçırsa bu sefer şike diyeceksiniz ve bunun en önce Şükrü Ergün der sanırım Etik kurallar bağlı bir Kulübün yöneticisi ya :)

0|1
    0|1
    • Kimse insanları gol kaçırdı diye yargılamaz İlhan Parlak her Fener maçında çok net pozisyonlar kaçırıyor ve kimsede kalkıp şike var demiyor biz insanlar gol kaçırdı diye şikeci ilan etmeyiz çünkü her insan suçu ispatlanana kadar suçsuzdur

• Bak burada ne kadar güzel tespit yapmışsın, gerçekten helal olsun diyorum san eğer bunu içten diyorsan ?, herkes suçu ispatlanana kadar suçsuzdur diye

• Etik bir davranis degil ilginc bir ayrinti gercekten.Neden böyle bir sözlesme imzalanmis ki.

0|0
    0|1
  • Öyle bir madde yok basın fenerbahçeden giden her oyuncuya aynı haber yapıyor semih de bu konu hakkında son sözü söyledi eğer fenerbahçeye gol atarsam sevinmeyeceğim diye

Ayrıca brumayı şimdide bursaya vermeye kalkar şimdi sizin yönetim

0|1
    0|0
    • Daha önce Fenerbahçe birçokkez bu maddeyi koydurttu sadece Semih değil Semihte Ntv Spora yaptığı açıklamada sözleşmemde Fbye karşı oynayamam diye bir madde var ama ben bunu kaldırtmak istiyorum dedi

• Hayret bende semihin imza atıldıktan sonra dinledim fenerbahçeye gol atarsam sevinemem fenerbahçenin yeri bende çok ayrı demişti

• Allah aşkına etikten bahsetmeyelim artık Türk futbolunda :D

0|0
    0|0
  • heheh kuyruk acınız var anlıyorum ota boka sarmayın :D

0|2
    1|3
Yükleniyor...